Mepaş Market İş Başvurusu

Mepaş 2001 senesinde faaliyete geçmiş olan bir alışveriş merkezidir. Kurulmuş olduğu günden bugünlere kadar geçen zamanda yapılmış olan yatırımlar sonucunda ve profesyonel yönetim felsefesi ile devamlı gelişmekte olan bir yapıya sahiptir. İstikrarlı bir şekilde gelişme gösteren marketler zinciri, Antalya ilimizin farklı bölgelerinde 21 şubesi ile hizmet sunmaktadır. Toplamda 20.000 metrekare alanda insanlara alışveriş imkanı sunan kuruluş, geniş ürün portföyüne sahip nezih mağazalarıyla dikkat çekiyor. Toplamda 30.000’den fazla ürün çeşidiyle insanların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir yapıya sahiptir.

Kaliteli hizmet anlayışı ile bilinen kuruluş, uygun fiyatlarıyla da dikkat çekmektedir. Mağazada satılan ürünlerin kaliteli olmasının yanında aynı zamanda ekonomik olarak da uygun olması belki de bugünlere gelebilmesinde en büyük etken olmuştur. Mepaş mağazalarında satılan ürünlerin tamamı gıda üretim sertifikalarına sahiptir. Ürünlerinde ise öncelikli olarak bölgenin ve ülkenin ürünlerini önem verilerek ülke ekonomisine katkıda bulunulmaktadır. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı tarafından onaylı olan kırmızı et, beyaz et satışları da yapılmaktadır.

Mepaş’ta 400’den fazla çalışan bulunmaktadır. Çalışan personeller en iyi şekilde eğitilerek gelişimlerine destekte bulunulmaktadır. Kurulmuş olan personel eğitim merkezinde profesyonel eğiticiler tarafından hizmet sunulmaktadır.

Mepaş Marketler Zincirinin şubeleri; Antalya Merkez şube, Cebesoy şubesi, Memurevleri şubesi, Kızılarık şubesi, Dokuma Yeşiltepe şubesi, Dokuma Ulus şubesi, Yükseliş şubesi, Karatay şubesi, Çallı şubesi, Kırcamii şubesi, Yenigün şubesi, Demirgül şubesi, Sütçüler şubesi,Doğu Garajı şubesi, Şafak şubesi, DSİ şubesi, Kızıltoprak şubesi, Etiler şubesi, Emek şubesi ve Cezaevi şubesi.

Mepaş Market İletişim Bilgileri
Adres; Yeni Emek Mh. Sakarya Bulvarı No:227 Kepez / ANTALYA

Mepaş Market Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mepaş Market firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mepaş Market insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Semra savac dedi ki:

  9 yıllık market tecrübem var kasa şarküteri reyon kasap bölümlerinde çalıştım geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 2. Volkan kıştan dedi ki:

  Bazı marketlerde kasiyer ve reyon elemanı olarak çalıştım geri dönerseniz sevinirim

 3. ayşe çınar dedi ki:

  dokumada oturuyorum daha önce 2 yıl kadar A 101 DE ÇALIŞTIM TEKRAR BİR MRKET TE ÇALIŞMAK İSTİYORUM DAİMİ OLARAK 26 YAŞINDAYIM

 4. Kadir dedi ki:

  herhangi bir tercübem yok antalya kepeze geliyorum uygun olursa iş yerinizde çalışmak istiyorum

 5. Serdar dedi ki:

  merhaba kuzeyyakada oturuyorum 26 yaşındayım evli tek çocuk babasıyım şuanda işsizim iş aramaktayım turizim kuaförlüğü yapıyordum fakat para kazanamadığımdan bıraktım kendime uzun vadeli iş arıyorum meslek edilmek istiyorum ve yapacağım iştede ilerlemek istiyorum bir sorunluluk almak istiyorum sorunluluk almayı seven birisiyim bu işte kendimi göstermek istiyorum sizlerin iznlerinizle sizinle calışmakla mutluluk duyarım. numaram 05438243137 serdar özer

 6. meryem çipli dedi ki:

  Antalya kepezde oturuyorum. 4 yıllık iş tecrûbem var, konfeksiyon züccaciye ve reyon elemanı olarak calıştim. İşe ihtiyacım var, geri dönerseniz sevinirim.

BİR YORUM YAZ