Mepaş İş Başvurusu

1996 yılında kurulan Mepaş Paslanmaz Çelik Ticaret ve Sanayi Limited Şirket’nin geçmişi 1983’lü yıllara kadar gitmektedir. Bu yıllarda demir çelik ticareti yapmaya başlayan kurucu Şevket Şahin, 1996 yılında da bu fabrikayı kurarak günümüze kadar başarıyla getirmiştir.

Firma, ülkemizde ihtiyaç duyulan çelik ürünlerini yüksek standartlarda ve en kaliteli şekilde işlemekte ve yarı mamul haline getirmektedir. Dudulu Organize Sanayi üzerinde kurulu olan 1.200 metrekare alanda faaliyetlerini devam ettirmektedir. Tuzla’da 1.500 metrekaresi açık olmak suretiyle toplamda 6.500 metrekare olan tesislerini de açmıştır.

Firma, paslanmaz çelik ürünlerinin yarı mamule dönüşmesi işlemlerini, yarı mamul ürünlerin, mamul ürün haline dönüştürme işlemlerini ve bu ürünlerin tedariğini uzman personel kadrosuyla en kalite ve sorunsuz şekilde gerçekleştirmektedir. Bünyesinde kullanmış olduğu en son teknolojiye sahip makine parkuru ve güçlü altyapısı ile ürünleri en sorunsuz ve en kaliteli şekilde üretmektedir. Ülkemizde bu alanda hizmet veren kuruluşlar arasında en iyi yere sahip olan Mepaş, dünyanın en tanınmış çelik üreticileri olan Arcelor Mittal, Tisco, Posco, Padana gibi markalardan ürünlerini direk olarak bünyesine alarak bu ürünleri ülkemizde pazarlamaktadır. Ayrıca 2013 yılında StalaTube ile yapılan işbirliği ile firma daha da güçlenmiş ve yerini sağlamlaştırmıştır.

Mepaş İletişim Bilgileri
Adres; İstanbul Anadolu Yakası Organize San. Bölgesi 10. Cad. No: 3 Tuzla İstanbul

Mepaş Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mepaş firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mepaş insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ