Menar İş Başvurusu

Menar, 2007 yılında kurulmuş ve 4-12 yaş çocukların beyin ve zihin gelişimi için faaliyetlerini sürdürdüğü bir kuruluştur. Türkiye genelinde saygın bir isme sahip olan Menar Aritmetik, beynin odaklanma, bellek, dikkat ve hayal etme becerilerinin kaynağını geliştirmekte olup ebeveynlerinde desteği sayesinde çocuklara bu doğrultuda rehberlik yapmaktadır. Menar Aritmetik, zekânın kilit noktasını ele alarak çocukların beyin gücünün artmasını ve ileriye dönük sorunların aşılmasında yardımcı olmaktadır. Eğitim merkezinde sunulan bilişsel ve akademik bilgi performansları doğrultusunda beyni güçlendiren formüller ile birlikte çocukların bilimsel araştırmaya dayalı yöntemler üzerine odaklanmasını sağlamaktadır. Mentar, günümüz Türkiye’sinde abaküs mental aritmetik programını çocuklar üzerinde uygulayan tek kurum olarak tarihe geçmiştir.

Ulusal ve uluslar arası bağlam’da büyük bir marka değeri kazanarak, yeni projeleri ile sürekli çocukların beyin gücünü yükseltme ve odaklanma işlemlerinde başarılı olmuştur. Modern ve teknolojik ders alanlarına sahip olan kurum, aynı zamanda multimedya ve çeşitli teknik bilimler ile öğrencilerin daha rahat ve sakin bir ortamda beyin fırtınası yapmalarına olanak tanımaktadır. Bugünün miniklerini ileriki kuşaklarda Türkiye’nin bilim adamlarını oluşturan kapsamda eğitimlerini sürdürmekte olup, yetkin bir birey olarak yetişmeleri için mükemmel sistemler üzerinden programlı olarak ders vermektedir. Ebeveynlerin gönül rahatlığı ile çocuklarını emanet ettiği Menar Aritmetik, bu yolda marka değerini yükseklere taşıyarak kurulduğu günden bu yana hizmetlerini aynı kalite ve özveri ile devam ettirmektedir.

Menar İletişim Bilgileri
Adres; Bahçelievler Mh. 1809. Sk. No. 26 Canlı Sitesi B. Blk. Kat. 1 D. 8 Yenişehir Mersin

Menar Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Menar firmasında kariyer yapabilirsiniz. Menar insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ