Memorial İş Başvurusu

Memorial Sağlık Grubu, Şubat 2000 yılında kurulmuş ve hasta kabulüne başlamıştır. Bünyesinde barındırdığı seçkin ve alanında uzmanlardan oluşan kadrosu ve uluslar arası standartlara bağlı hizmet kalitesi ile memnuniyet odaklı faaliyetlerini sürdürmeye son sürat devam etmektedir. Kalite standartlarının üzerinde hizmet anlayışı ve etik ilkelerine bağlı kalarak, sağlık sektöründe öncü ve lider konumda olan Memorial, faaliyette bulunduğu uygulamalar ve tedavi yöntemleri ile sürekli olarak tercih sebebi olmuş ve sağlık alanında bir dünya markası olma yolunda ilerlemektedir.

(Joint Commission Internatıonal) JCI Akreditasyon Kalite Belgesi’ne sahip olan Memorial Sağlık Grubu, Türkiye’deki sağlık sektöründe hastalarına dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmuş ve ileri teknoloji cihazlar ile hastalarının beğenisini alarak sürekli tercih sebebi durumuna gelmiştir. JCI Akreditasyon Kalite Belgesi ile Türkiye ilk, dünya’da ise 21. Hastane olarak yer almaktadır.

İleri tıp teknolojisine sahip donatılan tanı-tedavi üniteleri, üstün ve alanında uzman doktor kadrosu, tamamen sağlık odaklı hizmet anlayışı, kalite politikası ve güler yüzlü sağlık personelleri ile daima hastaların ilk adımı olmuştur. Memorial konforlu hasta odaları ve modern iç/dış mekânları ile daima Türkiye’deki vatandaşların daha kaliteli sağlık hizmeti almasını sağlamaktadır. Dünya üzerinde 92 ülke’de hasta kabulü gerçekleştiren Memorial, her yıl daha da büyüme göstererek bünyesinde Tüp Bebek, Kalp-Damar Cerrahisi, Organ Nakli Üniteleri, Cerrahi Bilimler, Kadın Sağlığı, Kalp Sağlığı, Çocuk Sağlığı ve Robotik Cerrahi gibi birçok branş’ta hizmetlerini sürdürmektedir.

Diyarbakır, Antalya, İstanbul, Kayseri ve Ankara olmak üzere toplam’da 10 hastane ve 3 tıp merkezi ile Türkiye’nin sağlık hizmetlerini yürütmektedir.

Memorial İletişim Bilgileri
Adres; Kaptan Paşa Mah. Piyale Paşa Bulvarı Halit Ziya Türkkan Sok. Famas Plaza C. Blok Şişli / İstanbul

Tel: 0(216)+558+66+66

Memorial Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Memorial’da kariyer yapabilirsiniz. Memorial insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Hollie dedi ki:

    A rolling stone is worth two in the bush, thanks to this areilct.

BİR YORUM YAZ