Meltem Tekstil İş Başvurusu

Meltem Tekstil, Türkiye’de üretimin başkenti olarak bilinen Gaziantep’te 1996 yılında Organize Sanayi Bölgesinde kurulan ve kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite ve özen ile çalışan firma gün geçtikçe büyümeye ve müşteri referansını yükseltmeye devam etmektedir. 8Nm ile 40Nm arasında akrilik halı ipliği üretiminde yıllık yüksek kapasitede üretim yapmakta olan firmanın gün geçtikçe daha fazla ilerleyişi de gözlerden kaçmamakta. Ülke ve bölge ekonomisine de olduk destekte bulunan Meltem Tekstil üretim kapasitesini daha da güçlendirerek bu kapasite doğrultusunda ülkeye daha çok faydalı olma yolunda son sürat hizmetlerine devam etmektedir. Kısa sürede kendini geliştiren ve yüksek bir kalkınma ile Gaziantep’te bulunan 3.Organize Sanayi Bölgesi’nde de kurmuş olduğu iki ayrı üretim tesisi ile beklentilerin üstüne çıkarak müşterilerine en kısa zamanda hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır. Kalite düşüklüğü yaşatmadan aksine daha hızlı ve daha kaliteli üretim sağlayarak müşterilerinin göz önünde bulundurduğu ender markalardan biri haline gelmiştir.

Son teknoloji makineler ile kurmuş olduğu tesisler doğrultusunda daima yenilikçi ve çağdaş iş konsepti ile kaliteli ürün üretimi yaparak iç piyasaya %70, dış piyasaya ise %30’luk bir üretim hacmi üreterek hem ulusal hem de uluslar arası arena’da büyük söz sahibi olmuş öncü ve alanında lider bir marka değeri kazanmıştır. Kalite Politikası çerçevesinden çıkmayarak daima kaliteli hizmet sunan Meltem Tekstil ilerleyen yıllarda yeni projeleri ile müşterilerinin diğer ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla sürekli çalışmalarına devam etmektedir.

Meltem Tekstil İletişim Bilgileri
Adres; 3. Organize sanayi bölgesi Kamil Şerbetçi bulvarı no: 4 Başpınar GAZİANTEP

Meltem Tekstil Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Meltem Tekstil firmasında kariyer yapabilirsiniz. Meltem Tekstil insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. deniz Yoldaş dedi ki:

    Vater ve Bükücüm. Veteriner 5 tecrübem var bukumde 2.

  2. hasan sonat dedi ki:

    bobinciyim ustaym acil işe ihtiyacım var 1300 tl baslayabilirm hemen

BİR YORUM YAZ