Meltem Koleji İş Başvurusu

Meltem Koleji, tamamen Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda çağdaş ve yenilikçi fikirleri içerisinde ülke insanının faydalı ve kaliteli eğitim alabilmesi üzerine 1995 yılında Ankara’nın Keçiören ilçesinde kurulmuştur. Misyon ve Vizyon hat çizgilerinde ülkesini koruyan, kendini sürekli geliştiren, ailesine ve insanlığa karşı sorumluluklarını bilen, millet değerini bilen genç nesiller yetiştirerek ülkeye faydalı birer birey olarak kazandırmış ve kazandırmaya devam etmekte olan öncü bir eğitim kuruluşudur. Örnek bir eğitim modeli ile oluşmakta olan Meltem Koleji, Türk Milli Eğitim sisteminin içerisinde yer alarak ebeveynlerin de çocuklarının güvende ve huzur içerisinde olduklarını sağlamaktadır. Alanında tamamen uzman eğitimci kadrosu ile Plevne Caddesi/Mamak’ta bulunan ana sınıfı, ilköğretim ve Anadolu Liseleri olarak faaliyete geçmiş ve eğitim alanında sürekli kendini geliştiren kadrosu ile yoluna devam etmiştir.

Sürekli eğitime yatırım yapmakta olan Meltem Koleji günümüze kadar daha farklı yerlerde eğitim binaları dikerek gelecek nesillerin en büyük yol arkadaşı olarak kaliteli eğitim vermeye devam etmiş ve başarılarını daha da yükseltmeyi başarmıştır. Özel Meltem Okulları toplam’da 4.000 m2 kapalı alan üzerine kurulu olup, 20 farklı sosyal faaliyet birimleri ile ebeveynlerin çocuklarını gönül rahatlığıyla gönderdiklerini modern ve güvenilir bir eğitim kurumudur.

Ayrıca bünyesinde 100 m2 alana sahip kütüphane, modern laboratuvarlar, görsel sanat odaları, bilişim teknolojileri sınıfı, spor salonları, geniş ve ferah yemekhanesi ve teras katındaki dinlenme alanlarıyla göz önünde bulunan ve bu alanda marka değeri kazanmış bir eğitim kurumu olarak yoluna devam etmektedir.

Meltem Koleji İletişim Bilgileri
Adres; Süleymaniye Caddesi Meltem Sokak No: 5 Etlik 06010 Keçiören / ANKARA

Meltem Koleji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Meltem Kolejinde kariyer yapabilirsiniz. Meltem Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Sinem Yılmaz dedi ki:

    Türkçe öğretmenliği başvurusu

BİR YORUM YAZ