Meltem Kimya İş Başvurusu

Meltem Kimya, 2000 yılında kurulmuş ve daha önceleri Şahin Plastik ismiyle piyasanın altyapısında bulunarak 30 yıllık tecrübe birikimiyle bu isim değişikliğine ve sektör yükselterek yıllardır müşterilerinin bu alanda tüm ihtiyaçlarını karşılamış ve kendini geliştirmekte olan marka değeri kazanmış bir kuruluştur. Uzun yıllar sektörün içerisinde bulunan markaları ile ticari geçmişi yüksek olan Meltem Kimya bu tecrübe ve bilgi birikimleri doğrultusunda Türkiye’deki kimyevi maddelerin üretimini sağlayarak siparişlerini en hızlı şekilde hem ulusal hem de uluslar arası arena da büyük söz sahibi olmuş bir markadır. Adana batı otobanında faaliyete giren fabrika ile DOTP & PVC esasına dayanan yer döşemeleri üretilmekte olup, sürekli kendini geliştiren altyapısı sayesinde bu alanda geliştirmeler içerisindedir.

Bunların yanı sıra Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren Meltem Kimya, sermayesini Pet Resin adı altında kurmuş olduğu tesislerde milli sermaye ve milli kazanç niteliği taşıyan projesi ile ülke ekonomisine de destek olmaktadır. Pet Resin üretimine Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi’de 2009 yılında başlayan Meltem Kimya, Pet Şişe ham maddesi olan pet resin üretimine günümüzde halen devam etmektedir.

Bünyesinde barındırdığı ve oldukça yatırım sağladığı AR-GE alanında yapılan plan ve projeler neticesinde Türkiye’deki ilk Sıcak Dolum ve Pastörizasyon işlemlerine uygun olarak Pet Hotfill Kavanoz ve bununla birlikte gıda ambalaj üretimlerini gerçekleştirmiş ve müşterilerinin vazgeçilmezi olarak bu alanda büyümeye devam etmiştir.

Meltem Kimya İletişim Bilgileri
Adres; Batı Otoban Bağlantı Yolu Üzeri Büyük Dikili Mevkii P.K. 01210 ADANA

 Telefon: +90 322 394 52 20
Email: info@meltemkimya.com.tr

Meltem Kimya Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Meltem Kimya firmasında kariyer yapabilirsiniz. Meltem Kimya insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. YÜKSEL ERİM dedi ki:

    İŞ BAŞVURUSU yapmak istiyorum.

BİR YORUM YAZ