Meltem Hastanesi İş Başvurusu

Özel Meltem Hastanesi, 1999 yılında faaliyetlerini başlatmış olup, yıllardır insan sağlığını ve bunlar üzerinde geliştirmekte olduğu araştırmaları ile hastalarının beğenisini kazanmış bir kuruluştur. Esas ilerleme temellerinde kalite ve güvenin üzerine sürekli kendini geliştiren yenilikçi ve çağdaş kadrosuyla bölge halkının da sağlık hizmetlerini alabileceği ve “önce insan” misyonuyla bu prensipler doğrultusunda yoluna devam etmektedir. Bünyesinde alanında tamamen uzman ve güler yüzlü doktor kadrosu ile 7/24 hizmet akışını sürdürmekte olan Meltem Hastanesi hastaları için en mükemmeli sunabilmek adına sağlık hizmetlerini sunmaktadır. Huzurlu bir ortamda daha kaliteli sağlık hizmeti almanız için tüm imkanları sağlamakta olan Özel Meltem Hastanesi bu ilkeyi benimsemiş ve yolundan şaşmayarak devam etmiştir.

Toplam’da 1796 m2 kapalı alan üzerine kurulan hastanenin yatak kapasitesi 26’dır. 2 doğumhane ve 2 ameliyathane’ye sahip olan hastanenin ayrıca 8 yataklı yeni doğan yoğun bakımı mevcuttur ve 4 yataklı erişkin yoğun bakımına da sahiptir. Hastane bünyesinde barındırılan branşlar içerisinde çocuk sağlığı ve hastalıkları, kulak burun boğaz(KBB), kadın hastalıkları ve doğum, genel cerrahi, dahiliye(iç hastalıkları), göz hastalıkları, çocuk cerrahisi, nöroloji, kardiyoloji, anestezi, plastik cerrahi, biyokimya laboratuvarı, cildiye, ve radyoloji servisleri bulunmaktadır.

Sürekli gelişmiş ve ileri teknoloji cihazları ile hastane bünyesinde barındırılan ve hastalar için hazır vaziyette hizmette bulundurulan sistemler dahilinde, hastaların tüm işlemleri dijital ortamlarda yapılıp daha hızlı tedavi ve muayene işlemlerini sürdürmektedirler.

Meltem Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Haznedar Mahallesi Ergene Sokağı No: 52 (Bağcılar Caddesi Üzeri) 34160 Güngören İSTANBUL

Tel: +90 212 644 22 00

Meltem Hastanesi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Meltem Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Meltem Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ