Melodi Çikolata İş Başvurusu

1957 yılında Kemal Taşar tarafından Samsun’da kurulan Melodi Çikolata’nın öyküsü eski zamana dayanan ve babası Ender Taşar’ın Samsun’da bulunan çikolata ve şekerleme dükkanına kadar uzamaktadır. Yılların emeğini tecrübe edinerek Samsun’dan İstanbul’a gelen Ender Taşar, 1968 yılında İstanbul’da Melodi Çikolata ismiyle üretimlerine başlamış ve çok kısa sürede marka değerini kazanarak müşterilerinin damak tadına eşlik etmiştir. Girişimciliği ile cesur biri olan Ender Taşar, yapmış olduğu yatırımlar doğrultusunda başarılarını katlayarak paralel bir şekilde işleri büyütmüş ve Melodi Çikolata’nın marka değerini kazanmasını sağlamıştır. Yıllar geçtikçe kendisiyle gelen başarılar doğrultusunda Melodi Çikolata Türkiye’nin öncü butik çikolata üretici ve aynı zaman’da çikolata tedarikçiliği yaparak marka değerini arttırmış ve bu yolda başarılı grafikler çizerek yoluna son sürat devam etmiştir.

3 kuşaktır lezzetin ve damak tadının vazgeçilmez markası haline gelen Melodi Çikolata’nın mükkemelliyetçiliği ve titizlik anlayışı ile Türkiye’de yer edinmiş marka değerini kazanmasını sağlamıştır. Ürettiği çikolata ürünleri tamamen hijyenik ve ham madde ile üretilirken kalite kontrolünden tutun paketlemeye kadar büyük bir titizlik ve dikkate bağlı olarak yapılmaktadır. Geniş üretim kapasitesine sahip Melodi Çikolata yıllardır müşteri memnuniyetini en ön safta tutarak, tüketicinin memnun kalacağı tatlar üzerinde sürekli çalışmakta ve tamamen ham madde üzerinden üretim sağlamaktadır. Madlen, draje, spesiyal ve klasikleşmiş çikolatalar ile üretim gücünü gösteren Melodi Çikolata 200’den fazla çeşit çikolata üretimi ile yenilikçi ve çağdaş üretim anlayışıyla hizmetlerine devam etmektedir.

Melodi Çikolata İletişim Bilgileri
Adres; Doğan Araslı Caddesi, 133. Sokak, No: 4 Esenyurt Mahallesi, Büyükçekmece Esenyurt, İstanbul

Tel: +90 (212) 620 30 30 (pbx)

Melodi Çikolata Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Melodi Çikolata firmasında kariyer yapabilirsiniz. Melodi Çikolata insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Bilal özer dedi ki:

  Ful time çalışmak istiyorum.

 2. burak sarıkaya dedi ki:

  beni işe alı zor durumdayım bana yardımcı olun

 3. burak sarıkaya dedi ki:

  beni işe alın zor durumdayım yardımcı olun

 4. melike dedi ki:

  sizinle çalışmak istiyorum alırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 5. mustafa şahin dedi ki:

  sizinle çalışmak istiyorum acil işe ihtiyacım var olumlu olursa memnun olurum

BİR YORUM YAZ