Mektebim Okulları İş Başvurusu

Mektebim Okulları, eğitim ve öğretim yılına uzun yıllar önce başlamış ve adını, Mustafa Kemal Atatürk’ün “ Millet Mektepleri “ sözünden alarak yola çıkmış büyük bir eğitim kuruluşudur. Sürekli yenilikçi ve çağdaş bir altyapı ile çalışmalarını kaliteli bir şekilde sürdürmekte olan Mektep Okulları bu misyon çerçevesinde kaliteli eğitim ve öğretimin hizmet alanında marka değerini kazanmış bir kuruluştur. Mektebim Okulları’nın en büyük hedefi bünyesinde eğitim ve öğretim gören tüm öğrencilerinin gelecek nesiller doğrultusunda ülke ve milletinin faydasına uğraşacak nesiller üretmesidir. Öğrencilerini ders dışında da çeşitli aktiviteler doğrultusunda motivasyonlarını yüksek ve keyifli geçmeleri için çalışmalarını sürekli sürdürmektedirler. Bu doğrultuda yetenek ve başarı konusunda sürekli olarak öğrencilerin daha keyifli ve eğlenceli ders görme potansiyeli ile gelişmelerini sağlamaktadır.

Mektebim Okulları, tümü alanında uzman eğitimci kadrosu ile yüksek başarılar sergileyen öğretmenlerinin öğrenciler arasındaki diyalogları da oldukça keyifli ve eğitici bir şekilde akışını sürdürmektedir. Global bir şekilde işleyiş gösteren Mektebim Okulları, bu alanların dışında çeşitli yabancı dil eğitimleri ile birlikte öğrencilerinin daha çok gelişmesi adına birçok eğitim projesi ile ebeveynlerinde hoşuna giden eğitim programları oldukça beğenilmiş ve desteklenmiştir.

Bünyesinde 10.000’den fazla öğrencinin eğitim gördüğü ve yaklaşık 27 kampüste toplam 69 okulu ile eğitim sektörünün büyük markası haline gelmiş olan Mektebim Okulları, 4 yılda 100 kapmüs hedefiyle, tüm çalışmalarına son sürat devam ederek büyük bir başarı grafiği sergilemektedir.

Mektebim Okulları İletişim Bilgileri
Adres; Haznedar Mah. Heybeli Cad. Adalar Sok. No: 11 Haznedar – Güngören İstanbul

Mektebim Okulları Kariyer Olanakları
Okul insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mektebim Okullarında kariyer yapabilirsiniz. Mektebim Okulları insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ