Meko Metal İş Başvurusu

Meko Metal A.Ş, 1969 yılında İzmir’in Torbalı ilçesinde kurulmuş ve çeşitli profiller üretiminde ülke ihtiyacını karşılamak için sürekli çalışmalarını sürdürmekte olan öncü ve alanında lider konuma sahip bir markadır. 50 yıla aşkındır faaliyetlerini ilk günkü özveri ve kalite ile, ve aynı zaman’da günümüz teknolojisinin gelişmesi ve buna ayak uydurarak sürekli yenilikçi fikri ile oluşturulmuş işlevsellik Meko Metal’i sürekli göz önünde bulundurarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmasını sağlamaktadır. Meko Metal, yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimine dayalı olarak otomotiv ana sanayi, inşaat, elektrik, elektronik, metal eşya alanı sektörü, mobilya, enerji ve tarım sektörlerine özel profil üretim tesisleri sürekli olarak yenilikçi ve kaliteli işleyiş çerçevesinde başarılı bir grafik çizmektedir.

Meko Metal A.Ş, ürettiği profiller üzerinden kesme, delme, kaynak ve benzeri işlevselliklerin tümünü yapmakta olup, montaja uygun bir şekilde hazırlayarak sevkiyatlarını tamamlamaktadır. Üretim içerisinde hazırladıkları profillerin kalıpları, aparatları, dizayn ve tüm yapısal imalatlarını kendi bünyesinde uzman kadrosu ile yapmaktadır. Meko Metal 75.000 m2 alan üzerine kurulu Türkiye’nin öncü ve lider profil üreticisi konumunda olup, işletmenin yıllık üretim kapasitesi ise yaklaşık 150.000 ton’un üzerindedir. Her geçen yıl kendi rekorunu egale ederek çıtasını yükseltmekte olan Meko Metal mutlu müşteri referanslarını yükselterek daha kaliteli ve yeni projelerle sürekli olarak çalışmakta ve müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını en kısa zamanda karşılamaktadır.

Meko Metal İletişim Bilgileri
Adres; Yedi Eylül Mahallesi Ümit Tunçağ Cad. No: 5 PK: 35860 Torbalı / İZMİR

Meko Metal Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Meko Metal firmasında kariyer yapabilirsiniz. Meko Metal insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ