Meklas Otomotiv İş Başvurusu

Bursa’da 1986 yılında Mecit Çelik tarafından bir atölye’de hava süspansiyon körüğü üretmek amacıyla kurulmuş olup günümüzde büyük bir marka değerine sahip olan Meklas Otomotiv, öncü ve alanında lider bir konumda tüm işlevselliği ile çalışmalarını son sürat devam ettirmektedir. Günümüzde hava süspansiyon körüğü alanında 1.000’in üzerinde birbirinden ayrı çeşitlerle üretimini sağladığı hizmetleri ile ulusal ve uluslar arası arenada büyük bir başarı grafiği göstermiş olup, aynı zaman’da büyük projelerde de adını geçirerek faaliyetlerine son sürat devam etmiştir.

Meklas Otomotiv 30 yıla aşkındır üretmekte olduğu 1.000’den fazla ürün çeşidi ile Otomotiv sektöründeki hemen hemen tüm araç çeşitlerine uygun ürünlerin üretimini yaparak adından sıkça bahsettirmiş ve bu kaliteli grafiğini hiç bozmadan çıtasını daha da yukarı yükselterek müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmuştur. Ürünleri arasında, SUV, pickup, binek araçlar, römork ve karavanlarda modifiye amaçlı, ağır vasıtalar için dingil kaldırma, otobüsler için roll körükler, komple roll körükler, kamyonlar ve tır çekiciler için komple körükler ve komple körük alanında pistonsuz tedarik edilebilmektedir. Meklas Otomotiv aynı zamanda servis körükleri, endüstriyel uygulamaların bulunduğu ürün çeşitliği, raylı sistemlerde kullanılmak için gerekli olan katlı körükler ve aynı zaman’da ağır vasıtalar için kabin körüklerinin üretimini yapmaktadır. Amerika ve Avrupa’da 2010 senesinde oluşturmuş olduğu lojistik dağıtım merkezleri sayesinde günümüzde 5 kıta’da toplam’da 80’ın üzerinde ülkeye ihracat sağlamaktadır.

Meklas Otomotiv İletişim Bilgileri
Adres; Ata SB Mah. Gül Cad. No: 9 Bursa Serbest Bölge Gemlik Bursa

Meklas Otomotiv Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Meklas Otomotiv firmasında kariyer yapabilirsiniz. Meklas Otomotiv insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ