Meka Beton İş Başvurusu

Meka Beton, 1987 yılında Ankara’da kurulmuş ve faaliyetlerine inşaat makineleri ile başlamıştır. Meka Beton Santralleri bünyesinde 30’dan fazla mühendis ve 300’den fazla çalışanı ile sürekli işleyiş içerisinde yüksek performans göstererek hızlı çözümler sunan alanında uzman ve öncü bir marka değerini taşımaktadır. Ankara Ostim’de bulunan 5.000 m2, Temelli’de bulunan 18.000 m2 ve Eskişehir’de bulunan 30.000 m2 alan üzerine kurmuş olduğu üretim tesisleri ile uzun yıllardır Türk Sanayisine hizmetlerini kaliteli ve özverili bir şekilde sunmuş ve sunmaya da devam ettirmektedir. Faaliyetlerine son sürat devam eden Meka Beton, ilk olarak iş ve inşaat makinaları üzerine hizmet vermiştir. Daha sonra bu alanlar üzerinden birçok alt alanlarda da faaliyet göstermekte olan Meka Beton, beton santralleri üretimini üstlenmiş ve bu alanda da başarılı bir grafik çizerek hizmet verdiği müşterilerinin her zaman ve her konuda yanlarında olmuştur.

1998 yılında göstermiş olduğu üstün başarıların arasına ISO 9001 Kalite Güvence Sistem Belgesi ile devam ettiren Meka Beton, aynı zaman’da CE Belgesi ve GOST Sertifikası ile daima kendi yolunda ilerlemekte ve kaliteli hizmetin markası haline gelmektedir. Meka Beton, hazır beton üreticilerinin beklentilerine karşılık olarak proje-teşvik çerçevesi içerisinde kuruluş, çalıştırma ve iletme maliyetlerine kadar her şeyi kendisi hazırlamakta ve takip etmektedir. Böylelik müşterilerinin gözünde sürekli olan ön planda Meka Beton büyük bir hizmet anlayışı ile çalıştığı görülmektedir.

Meka Beton İletişim Bilgileri
Adres; Çamlıca Mah. Anadolu Bul. 147. Sok (Eski 15) Atlas İş Merkezi No: 5/9 Gimat ANKARA

Meka Beton Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Meka Beton firmasında kariyer yapabilirsiniz. Meka Beton insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ