Mehmetçik Vakfı İş Başvurusu

Mehmetçik Vakfı, Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakıf adı altında 17 Mayıs 1982 yılında Türkiye ve Türkiye Halkı için canını siper eden ve güvenliğini sağlayan şehit erbaş ve erlerin veya doğal herhangi bir nedenden ötürü hayatını kaybetmiş Mehmetçiklerin, gazi veya engelli Mehmetçiklerin sosyal ve ekonomik anlam’da tüm ihtiyaçlarını karşılamak adına kendisine veya hayatta değilse ailelere yardım amaçlı kurulan bir vakıftır.

Zamanın Genelkurmay Personel Daire Başkanı Korgeneral Fuat AVCI tarafından vakıfın tüm yürütmeleri üstlenmiş ve ülkenin birçok hamiyetli vicdan sahibi kişileri tarafından desteklenerek Mehmetçik Vakfı’nın kurulmasında yardımcı olmuşlardır. Türkiye ve Türkiye Halkı için son derece büyün önem arz eden bu vakfın kuruluşu, bizler için canını feda eden Mehmetçiklere bir nebzede olsa yaralarını sarmak adına maddi ve manevi destekleri ile sürekli yanlarında olarak iyi ve kötü gün dostu olarak sürekli yanlarında bulunmuştur. Vakfın tüm yasal işlemleri zamanın Ankara 7’nci Noteri olan İsmet Bilgin tarafından hiçbir maddi ücret talep edilmeden vakıfın büyümesi için kendisinin de destek olabildiğini göstermiş ve tüm işlemlerini halletmiştir. Tarihin Devlet Başkanlığını yapmış Kenan EVREN tarafından imzalanan Vakıf Senedi, konsey üyelerince de onaylanmış ve günümüzde Mehmetçiklerimizin yaralarına bir nebzede sarmak adına şehitlerimizin yakınlarına veya gazi Mehmetçiklerimizin maddi ve manevi olarak her zaman yanında bulunmuş ve tüm ihtiyaçlarını üstlenerek ülkeye hizmet etmeye devam etmektedir.

Mehmetçik Vakfı İletişim Bilgileri
Adres; Opet, 34956 Fatih, Tuzla, İstanbul

Mehmetçik Vakfı Kariyer Olanakları
Mehmetçik Vakfı bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Mehmetçik Vakfı insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Molly dedi ki:

    cute pix….jus name your friend THE d ooh or DO!NOVIN!!!NLOL what the hell is that anyway…have you tried it yet…how does it feel…? LOLMint Mojito gum goes hard!!!i lloovvveee those shoes!!!!! i aint mad…well a little..lol

BİR YORUM YAZ