Mehmet Akif Ersoy Hastanesi İş Başvurusu

Mehmet Akif Ersoy Hastanesi, 2008 yılının Aralık ayında projelendirilip, 2009 yılının Mart ayında poliklinik hizmetlerinin de açılmasıyla hasta kabulüne başlamış ve sağlık hizmetlerini kaliteli bir şekilde günümüze kadar aynı özveri ve kalite çerçevesinde sürdürmüştür. Mehmet Akif Ersoy Hastanesi’nde ilk açık kalp ameliyatı 27 Mayıs 2009 yılında başarılı bir şekilde yapılmış olup ve daha birçok başarılı ameliyatlar ile hastalarının güvenini sağlayan alanlarında uzman doktor kadrosu ile daima geleceğe umutla bakan bir kuruluş olarak yoluna devam etmektedir. Resmi açılış tarihi ise 2009 yılının Eylül ayında olmuş olup, dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan ve dönemin Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ tarafından yapılmıştır.

Mehmet Akif Ersoy Hastanesi toplam’da 46 dönümlük arazi üzerine 31.500 m2 kapalı alan üzerine kurularak faaliyetlerini son hız sürdürmekte olup, gerek hijyenik yapısı gerek teknolojik cihazları ile hastaların tüm sağlık sorunlarına hızlı çözümler sunarak tedavilerini başarılı bir şekilde sürdürmelerinde yardımcı olmaktadırlar. Muayene sonrasında da sürekli hastalarının takibi ile uğraşmakta olan sağlık kadrosu ile tedavilerinin sürekli olarak kontrol altında tutulması için gerekli bilgilendirmeler ve dijital ortamlarda arşivlenen hasta tedavi raporları düzenli ve organize bir şekilde korunmaktadır. Kardiyoloji, pediatrik kardiyoloji, pediatrik kalp ve damar cerrahisi, kalp ve damar cerrahisi gibi branşlarda hizmetlerini sürdüren hastanenin, toplam’da 11 tam teçhizata sahip ameliyathanesi ve 260 yatak kapasiteli hasta odası bulunmaktadır.

Mehmet Akif Ersoy Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; İstasyon Mah.Turgut Özal Bulvarı No: 11 Küçükçekmece İSTANBUL

Tel: 0 212 692 20 00
Fax: 0 212 471 94 94
E-Mail: imaeh.bsh@saglik.gov.tr

Mehmet Akif Ersoy Hastanesi Kariyer Olanakları
Mehmet Akif Ersoy Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Mehmet Akif Ersoy Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Nermın çetınbaş dedi ki:

  Hasta bakıcı ve temızlıcı olarak calışmak isterım

 2. fatma dedi ki:

  Sağlık alanında sertıfıkam bulunmaktadır.hastanenizde çalışmak istiyorum lütfen bana yardımcı olur musunuz

 3. Halime dedi ki:

  Hastalara yemek verebilirim

 4. Samet aktaş dedi ki:

  Avcılar hospital da temizlik görevlisi olarak çalıştım

 5. Samet aktaş dedi ki:

  İş arıyorum meslek temizlik görevlisi hastanede çalışmak istiyorum yaş 25 bekar avcılar/ist bu numarada ararsanız memnun olurum saygılar

 6. Levent türk dedi ki:

  Hastande hasta bakıcısı ol bilir veye temizlikci işien iyitiyecim var

BİR YORUM YAZ