Megapark Hastanesi İş Başvurusu

KMS Kahramanmaraş Sağlık Hizmetleri A.Ş tarafından 2005 yılında kurulmuş olan Megapark Hastanesi, kurulduğu günden bu yana sürekli kaliteli hizmet çerçevesinde hastalarına en uygun ve hızlı tedavi yöntemleri ile adından sıkça duyurmuş bir sağlık kuruluşudur. Hastanenin bulunduğu inşaat 2007’de tamamlanmış ve gerekli teknolojik cihaz teçhizatları 2007’de temin edilip tamamlanarak ruhsat başvurusunda bulunulmuş ve onay almıştır. 2008 yılının Ocak ayında Megapark faaliyetlerini başlatmış olup, hasta kabulüne de aynı ay içerisinde başlayarak kentin ve bölgenin sağlık sorunlarına çözümler sunmuştur. Kahramanmaraş’ta sağlık hizmetlerini sürdüren Megapark Hastanesi, Kahramanmaraş’ın en yüksek yatak kapasitesine sahip tek hastanesi olarak faaliyetlerini daha yüksek kalitede sunmak adına daima yeni projelerle sürdürmektedir. Yetenekli ve alanında tamamen uzman doktor kadrosu ile tıp teknolojisini de bünyesinde barındıran hastane binası sağlık alanında tüm hizmetlerini başarılı bir şekilde sunmaktadır.

Klasik kağıt hali ile hastane içerisinde yönlendirmenin dışında tamamen dijital sistemler ile görüntüleme, laboratuar, tahlil ve film çekme ilgili tüm işlemler daha hızlı ve daha rahat bir şekilde hastalara sunulmaktadır. Günümüzde zamanın ne kadar önemli olduğu hususunu ön planda tutan Megapark Hastanesi, zaman kaybını daha da azaltmak adına teknoloji ve projeleri ile güçlenip hastalarının yüzünü güldürmeyi başarmış kaliteli ve hijyenik konuda da oldukça titiz bir sağlık kuruluşudur. Dijital arşivleme sistemi ile, aradan yıllar geçmesine rağmen hastaların tüm bilgi ve tedavi raporları bu arşivlerde saklanarak korunmaktadır.

Megapark Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Hacı Bayram Veli Mah. Ali Sezal Bul. No: 6 Merkez KAHRAMANMARAŞ

Tel: 0850 460 46 46

E-posta: bilgi@megaparkhastanesi.com

Megapark Hastanesi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Megapark Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Megapark Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ