Mega Market İş Başvurusu

Mega Market, misyonu ve vizyonu gereği sürekli insan sağlığı üzerine satışı yapmakta olan perakende ürün hizmeti ile başarılı grafikler çizen ve aynı zaman’da enerji, inşaat ve çeşitli hizmet sektörleri içerisinde faaliyetleri sürdürmeye devam etmektedir. Kırmızı çizgileri içerisinde yer alan müşteri memnuniyeti daima Mega Market için en önemli husus olmuş olup ve bu doğrultuda hizmetlerini aksatmadan güler yüzlü personelleri ile daima yüksek performans sergileyerek hızlı hizmet anlayışı ile tercih sebebi olmaktadır. Mega Market bünyesinde çalışan personelleri ile daima kurdukları bu düzenin daha başarılı ve kaliteli olma yolunda ilerleyişini birlikte üstlenmiş ve daima daha yenilikçi bir hizmet vermek adına çalışmalarını sürdürmektedirler.

Market, enerji, inşaat ve diğer hizmet çeşitleri ile daima çalışma potansiyelini yüksek tutan Mega, modern perakendecilik sektörü üzerine Marmara bölgesi başta olmak üzere İstanbul ve çevresine hizmetlerini sunmaya ve bu doğrultuda başarılı ve kaliteli bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Bünyesinde barındırdığı sektörler üzerinden sürekli başarılı grafik çizmeyi hedefleyen kuruluş, tüm sektörleri ile kurumsallaşmayı hedef edinmiş ve bu doğrultuda projelerini özen göstererek çalışmalarına devam etmiştir. Müşteri memnuniyeti ve tüketici beklentilerini daima ön planda tutan Mega, perakende olarak sunmuş olduğu ürünlerinin daima kaliteli, sağlık ve kalite standartlarına uygun, ferah ve benzeri unsurların üst seviyede tutulmasına ve bu amaçla hedef edindikleri hizmetin sürdürülebilir gidişatını devam ettirmek için misyonlarına bağlı olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Mega Market İletişim Bilgileri
Adres; Terazidere Mah. Cumhuriyet Cad. No: 34 Güleçoğlu İş Merkezi Kat:2 Bayrampaşa İstanbul

Mega Market Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mega Market firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mega Market insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ