Mega Holdings İş Başvurusu

Mega Holdings, 15 Haziran 1999 yılında Michael Cheng adlı bir girişimci tarafından tasarlanan ve daha sonra büyük bir network kurma yolunda girişimlerini başlatmış büyük bir kazanç ağı olarak Hong Kong’da kurulduğu bilinmektedir. Daha sonra çalışmalarını büyük bir hızla sürdürmüş olup 20 Ekim 2004 yılında Malezya’nın Labuan bölgesinde bulunan Finansal Hizmetler Merkezi’ne dahil olmuş ve bu büyük projeye büyük yatırımlar yaparak büyüme yolunda devam etmiştir. Mega Holding Hong Kong’da kurulmuş ve daha sonra tüm işlerini internet üzerinden BAE(Dubai)’den yönetme kararı alarak tüm işlemlerini bu noktadan gerçekleştirmiştir. Uluslar arası başarılara imza atarak büyüme yolunda bütün bilgi ve birikimlerini sunan Mega Holdings her geçen gün daha da büyümeye devam etmektedir.

Tamamen yasal çerçeveler içerisinde yürüttükleri bu kazanç ağı, Dubai’de yaşayan müşterilerinin satın alma opsiyonlarını direk olarak merkezi yerden, Dubai’de olmayan müşterileri ise internet üzerinden paypal veya kredi kartı ile satın alarak bu sosyal kazanç ağına katılarak belirli doğrultular üzerinden sunumlar yaparak herkesin kazanma projesini hayata geçirmektedirler. Dünya üzerinde büyük bir kazanç trafiğine sahip olan Mega Holdings, güvenliğini ve tüm faaliyetlerini üstlendiği hosting server’larını, daima yüksek güvenlik ile korumakta ve müşterilerinin tüm sorunlarına anında çözüm bulmaktadırlar. Sistem tamamen kazanç sağlayan ve Mega Holdings için satış yapan herkesin kazanmasını sağlayan büyük bir ağ sistemine tabi olarak çalışmaktadır.

Mega Holdings İletişim Bilgileri
Adres; Büyükdere Caddesi No: 33-35/7, Plaza 33 Şişli, İstanbul

Mega Holdings Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mega Holdings firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mega Holdings insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ