Mega Güvenlik İş Başvurusu

2004 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana tüm kanun ve yasalar çerçevesinde hizmetlerini sürdüren Mega Güvenlik, yıllardır kamu, kurum ve özel şirketlerin güvenliğini kusursuz bir şekilde sağlamıştır. Mega Güvenlik Bunların yanı sıra, bünyesinde eğitmiş olduğu özel güvenlik personellerine özel güvenlik sertifikası sağlayarak eğitimlerini kusursuz ve kaliteli bir şekilde sunmaktadır. Kurulmuş olduğu yıldan bu yana sürekli yenilikçi ve dinamik yönetim kadrosu ile büyüme gösteren bir kuruluş unvanına sahiptir. Kırşehir’de başlamış olduğu bu serüveni, 2010 yılında başkent Ankara’da bir eğitim merkezi daha açarak aynı kalite çerçevesinde güvenlik kursu vermekte ve aynı zaman’da eğitimini başarılı bir şekilde bitiren güvenlik personeli adaylarına 5188 sayılı özel kanunu ve güvenlik yönetmenliğine uygun bir şekilde sertifika sahibi yapmaktadır.

Önce insan sloganı ile güvenliğini sağladığı kamu, kurum veya özel şirketlerin misyonları gereğince her zaman daha iyisini yapmak adına göstermiş olduğu faaliyetler sayesinde gün geçtikçe büyümüş ve bugünkü marka değerini almıştır. Silahlı ve silahsız sertifika üzerine eğitim vermiş olduğu güvenlik personeli adaylarına, daima yenilikçi ve kaliteli eğitimci kadrosu sayesinde Ankara ve Kırşehir’in birçok kamu, kurum ve özel şirketlerin güvenliğini sağlamaktadır. Fiziki alanda da eğitimlerini en iyi şekilde sunan Mega Güvenlik, yıllardır göstermiş olduğu yüksek performans ile göz önünde duran güvenlik firmalarından biri olmuş ve bu yolda yenilikçi projeleri ile sürekli tercih sebebi olmuştur.

Mega Güvenlik İletişim Bilgileri
Adres; Mithatpaşa Cad. No:24/14 Kızılay Ankara

Mega Güvenlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mega Güvenlik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mega Güvenlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ