Mefar İlaç İş Başvurusu

Mefar İlaç, BİRGİMEFAR Şirketler Grubu kurucularının doğduğu yer olan ve Türkiye’nin batısında yer almakta olan, ayrıca Türk mimari eserleri açısından tarihi eser evleri bulunan meşhur bir kasaba’dan gelmektedir bu büyük kuruluşun öyküsü. Tarihin vermiş olduğu ilham Birgi-Mefar grubunun ustalığı ve becerileri de bu ürünlerin arasında yer almaktadır. Mefar İlaç, kurucusu Adnan Birgi başarılı bir bankacılık kariyeri bulunan ve kendini bilime adamak isteyen bilgili ve istekli bir arzu ile mesleğinden istifa etmiş ve bu nedenle Türkiye’de bulunan ilk ilaç ampul üretimini gerçekleştirmek için atılımlar yapmıştır. 1947 yılında farklı bir sektöre atılmış olan Adnan Birgi, hiç acemilik çekmeden profesyonel bir şekilde işlerini yürütmüş ve daha ilerisi için daima projelerle kendini geliştirmiştir.

Adnan Birgi, Marfer İlaç olarak bir patron unvanından çok çalışanlarıyla adeta aile çerçevesi oluşturmuş ve bir ağabey gibi her zaman işçileri ile bir olup günümüzdeki konumunu hedefleyerek çalışmalarını sürdürmüştür. Daha sonra 1963 yıllarında ise, Birgi Sanayi A.Ş. adı altında kuruluşunu bu isim ile sürdürmüş ve hızlıca büyüme göstermiştir. Bu yıllarda, bunların yanı sıra hem üretim hem de dağıtım hizmetlerini üstlenmiş ve başarılı bir grafik oluşturmuştur. Uzun yıllar ülkeye hizmet veren bu büyük kuruluş 2011 senesinde, Ethemba Sermaye ve NBGI Private Equity tarafından satın alınarak günümüzde daha gelişkin ve dinamik bir yapıyla hizmetlerine devam etmektedir.

Mefar İlaç İletişim Bilgileri
Adres; Ramazanoglu Mah. Ensar Cad. No : 20 Kurtköy / Pendik, TR 34906 İstanbul

Tel: (90) 216 378 44 00

E-posta: info@mefar.com​

Mefar İlaç Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mefar İlaç firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mefar İlaç insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ