MEF Üniversitesi İş Başvurusu

MEF Eğitim, Türkiye’de kaliteli bir eğitim vermek adına ulusal ve uluslar arası arena’da kendini göstermiş ve kaliteli eğitimin ana temellerini ülkemizde oluşturan öncü bir kuruluştur. MEF Eğitim Kurumları temel hedefleri doğrultusunda daima öğrencilerinin daha iyi eğitim alması adına büyük çaba sarf etmektedir. Eğitim adı altında benimsedikleri misyon ve vizyon çerçeveleri yeni nesillere katkı sağlamak amacı ile hedeflerini sürdürmektedir. 43 yıldan fazla edindiği tecrübe ve yaratmış olduğu büyük eğitim desteği ile çıtasını yükselterek, yükseköğretim alanında da kendini göstermek adına projeler geliştirmiştir. Bu projeler doğrultusunda İbrahim Arıkan Eğitim ve Araştırmaları Destekleme Vakfı tarafından desteklenen proje üzerine MEF Üniversitesi kurulmuş ve faaliyetlerine yükseköğretim dalında da son hız devam etmiştir.

MEF Üniversitesi eğitim alanında hizmetlerini 2014-2015 yıllarında başlatmış olup, kendi tasarladığı eğitim ve öğretim modeli ile iyi bir giriş yaparak, inovatif bir düşünceyle yaratıcılığını ortaya koymuş ve üniversiteyi ön planda tutacak büyük atılımlara imza atmıştır. Yerel ve küresel ölçeklendirme üzerine katma değer yaratmış olan MEF Üniversitesi sürekli daha iyi bir üniversite olma yolunda devam etmektedir.

İleri teknoloji ile donatılmış AR-GE sürekli işleyişte olan yapısı ve sürekli yenilikçi altyapısı ile bilinmekte olan MEF Üniversitesi, dünya genelinde akademik ve idari bir yapıya sahip olup, dinamik ve fiziksel altyapısı ile daima tercih sebebi haline gelmiş bir kuruluştur.

MEF Üniversitesi İletişim Bilgileri
Adres; Ayazağa Cad. No: 4 34396 Maslak – Sarıyer – İstanbul

T: 0212 395 36 00
F: 0212 395 36 92
E: mef@mef.edu.tr

MEF Üniversitesi Kariyer Olanakları
Üniversite insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda MEF Üniversitesinde kariyer yapabilirsiniz. MEF Üniversitesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ