Medyapım İş Başvurusu

Medyapım 1993 senesinden beri faaliyetlerini sürdürmekte olan bir firmadır. Firmanın genel müdürü ise ünlü yapımcı ve yönetmen olan Fatih Aksoy’dur. Hissedarlar ise Güzel Sanatlar Saatchi & Saatchi Reklam Ajansı ortağı olan Yiğit Şardan’dır.

20 yılı geçmiş olan bir süre içerisinde birçok başarıya imza atmıştır. Ülkemizde yer alan prodüksiyon şirketleri arasında en tanınmış ve en fazla başarı göstermiş şirket arasında yer almaktadır. Türkiye’de yayın yapan birçok televizyon kanalı Medyapım tarafından yapılan programları seçmektedir. Haftalık 20 saat üzerinde canlı ya da banttan olmak üzere birçok programı bulunmaktadır. Bunların arasında en tanınmış dizilerde vardır. Adını Feriha Koydum, Umutsuz Ev Kadınları, Aşk Oyunu, Doktorlar, Tatlı Hayat, Dadı gibi diziler Medyapım tarafından yapılmıştır. Ayrıca yine çeşitli yarışma programlarını da Medyapım üstlenmiştir. Kim 500 Milyar İster, Popstar Türkiye, Şans Kapıyı Çalınca gibi örnekler verebiliriz. Fatih Altaylı’nın sunmuş olduğu Teke Tek programını da bu firma yapmıştır. Şahane Pazar, Film Gibi, Laf Lafı Açıyor, Bülent Ersoy Show, Başka Yerde Yok, Huysuz Show gibi programların da yapımcısıdır.

Yukarıda saymış olduğumuz programlardan bazıları bitmiş, bazıları da halen devam etmektedir. Bu programlar dışında daha birçok programın yapımcılığını gerçekleştirmektedir. Genç ve kalabalık bir ekibe sahip olan bu yapım şirketinde çalışarak siz de kariyerinizde basamaklar atlayarak en üste çıkmak için çabalayabilirsiniz. Bu saydığımız programlar da ya da yeni çıkacak programlarda rol alarak, arka planda çalışarak kariyer hayatınızı şekillendirebilirsiniz.

Firmanın 1994 yılında yaptığı Yengeç Sepeti ve 1997 yılı Usta Beni Öldürsene isimli filmlerle birçok ödül almıştır. Yine 2005 yılında yapılan Hırsız Var filmi ile de oldukça sükse yaratmıştır.

Medyapım İletişim Bilgileri
Adres; Levent mah. Krizantem sok. No: 82 Beşiktaş / İstanbul

Tel: 0 212 283 62 73
E-posta: info@medyapim.com

Medyapım Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Medyapım firmasında kariyer yapabilirsiniz. Medyapım insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ