Medstar Hastanesi İş Başvurusu

Medstar Hastaneler Grubu 2009 senesinde Antalya ilimizde sağlık hizmetleri sunmak amacıyla kurulmuştur. Toplamda 18.500 metrekarelik bir alanda kurulmuş olan hastane de 124 yatak kapasitesi bulunmaktadır. Hastane içerisinde 5 ameliyathane yer almaktadır. Genel yoğun bakım odasında 23, yeni doğan yoğum bakım ünitesinde 10 yatak bulunmaktadır. Toplamda 33 yoğun bakım yatağı ile hizmet sunmaktadır. Son teknoloji sistemiyle sadece Antalya ilimize değil tüm Akdeniz Bölgesine hizmet sunmada yeterli teçhizata sahip olan hastane içerisinde kadın doğum, beyin ve sinir cerrahisi, tıbbi onkoloji, göz hastalıkları ve çocuk sağlığı hastalıkları başta olmak üzere birçok bölüm yer almaktadır.

Hastanenin şu an ki yönetim kurulu başkanı Ahmet Yaşar AYDIN’dır. Hastanenin toplamda 17 milyon Türk Lirası taahhüt edilen sermaye tutarı bulunmaktadır. Genel Müdürlüğü İstanbul’un Şişli ilçesinde bulunan hastanenin yeri tam olarak Muratpaşa Antalya ilimizde bulunmaktadır. Hastane ihtiyaç halinde bünyesinde yer alan çeşitli branşlara personel alımları yapmaktadır. Bunun için iletişim sayfası üzerinden hastane insan kaynakları departmanına bağlanarak veya bizzat hastaneye başvuru yaparak iş olanakları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Medstar Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Güvenlik Mah. Vatan Bulv. 281.Sok. Ata İş Merkezi No: 2, Kat: 3, D: 13 Muratpaşa ANTALYA

Telefon: (0242) 310 92 92
Faks: (0242) 310 92 90
E-posta: medstar.iletisim@medstar.com.tr

Medstar Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Medstar Hastanesi firmasında kariyer yapabilirsiniz. Medstar Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Emre komurcu dedi ki:

    39yaşında lise mezunuyum hasta kabul işlemleri
    Bilgisayar op bilgisayarlı muhasebe sertifikalarım mevcut uygunsa bende çalışmak istiyorum.

BİR YORUM YAZ