Medline İş Başvurusu

1995 senesinde kurulan Medline, ülkemizde ilk mobil sağlık hizmeti sunan şirkettir. 2001 senesinden sonra Esas Holding iştiraki olmuştur. Sağlık alanında devamlı olarak büyüyen firma, 2007 senesinde özel hastanecilik ve 2011 senesinde de evde sağlık alanında vermiş olduğu hizmetlerle dikkat çekmiştir. Esas Holding, 2011 senesinden sonra Medline Sağlık Grubu çatısı altında faaliyetlerini sürdürmüş ve yatırımlarını gerçekleştirmiştir. Bir özel sermaye yatırımcısı olan Esas Holding 2000 senesinde kurulmuştur. Şirketlere yapmış olduğu yatırımlarla bilinen bu firma, yatırım yaptığı şirketlerin gelişimine katkıda bulunur. Esas Holding Şevket Sabancı ve ailesi tarafından faaliyete geçirilen bir yatırım şirketidir. Sadece ülkemizde değil yurtdışında da yatırımlar yapmaktadır. 2010 yılında Londra’da da ofis açmıştır.

Teknolojiye ayak uyduran firma, insanların ihtiyacına yönelik her türlü sağlık hizmetini kaliteden ödün vermeden sunmaktadır. Kendini devamlı yenileyerek değişen dünyaya ayak uydurabilen bir şirkettir.

Firma vizyon olarak insanların ihtiyaç duyduğu sağlık hizmetlerini en iyi şekilde verebilmek ve her zaman ilk tercih edilen sağlık kuruşu olabilmektedir. Devamlı olarak genişleyen ve büyüyen yapısıyla yoluna devam eden şirket, hasta ve hasta yakınlarını memnun edebilecek, insanların haklarına saygı duyacak bir şirket olmak için gereken her şeyi yapmaktadır.

Medline İletişim Bilgileri
Adres; Kemerburgaz Caddesi, No: 45, 34396 Ayazağa / Sarıyer / İstanbul

Tel : 0212 331 20 00

Medline Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Medline firmasında kariyer yapabilirsiniz. Medline insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ