Mediva Hastanesi İş Başvurusu

Özel Mediva Hastanesi, 60 araçlık, 3500 metrekarelik kullanım alanı ve 1600 metrekare otoparklı alanı ile Samsun’da poliklinik hizmetleri vermektedir. Hastanemizde, genel yoğun bakım, koroner yoğun bakım ve yeni doğan yoğun bakım üniteleri bulunmaktadır. Acil servisimizde tam donanımlı bir adet acil yardım ve bir adet hasta nakil ambulansımız kullanımdadır. Ameliyathane sayısı dört ve bir doğumhane ile tüm tıbbi tetkiklerin güvenle yapıldığı laboratuvar ve cihazların bulunduğu radyoloji bölümü 24 saat hizmet vermektedir.

Bildiğiniz gibi uzun süren bir süreçten sonra MEDİVA HASTANESİ hizmetlerini olumlu olarak devam ederek kurumsal kimliğimiz artık GATO HOSPITAL olarak değişti. Yolumuza yeni bir yönetim ve yapılanma ile devam ediyoruz.

Gatolar Group olarak birçok alanda vermiş olduğumuz hizmetler de yaşadığımız ve sizlere yaşattığımız başarı bizi her daim onurlandırmıştır. İş kollarımızda hiçbir zaman kararlılık ve devamlılıktan ödün vermeyen grup şirketlerimiz kısa süre içinde markasının güvencesini oluşturmuş ve farkındalığı da muhataplarına yaşatmıştır.

Sağlık hizmeti sektöründe uzun süredir yüklenmiş olduğu misyonunu başarılı olarak yürüten ekibimiz, özel hastanecilik sektöründe de planlı ve kararlı bir şekilde hizmet vermeyi başarmış, en kısa sürede bir marka değeri oluşturmayı hedeflemektedir. Gato Hospital ailesi bu bakış açısıyla; dünya standartlarında bir sağlık hizmeti vermek için uzman ekibiyle heyecanını her daim canlı tutacak, farkındalığını her yeni gün de artıracak ve mağdur değil memnun etmek için topluma hizmet edecektir.

Mediva hastanesi yeni adıyla Gato Hospital Yeni mahalle, Atatürk Bulvarı 137/1 Atakent Samsun adresinde 89 kişilik uzman ve akademik sağlık kadrosuyla, 65 kişi hizmet kadrosuyla 52 adet yatağı, 3 ameliyathanesi ve bütün teknik donanımı ile sizlere hizmet vermektedir.

Mediva Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Yalı Mah. No:2, Atatürk Bulvarı, Samsun

Tel: 0 850 222 03 73
E-posta:

Mediva Hastanesi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mediva Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Mediva Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ