Meditime Hastanesi İş Başvurusu

Meditime 2007 senesinde 5 uzman doktorun bir araya gelerek kurulmasıyla sağlık hizmeti sunmaya başlamış olan bir Cerrahi Tıp Merkezidir. Bu 5 uzman doktor ilk olarak Gelişim Özel Sağlık Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketini kurmuşlar ve aradan birkaç ay geçtikten sonra Meditime Cerrahi Tıp Merkezini kurmuşlardır. Toplamda 10 yatak kapasitesi mevcut olan bu sağlık kurumunda modern ameliyathane ve doğumhane bulunmaktadır. Günün her saatinde sağlık hizmeti sunmakta olan bir kuruluştur.

Vermiş olduğu hizmette en yüksek kaliteyi hedeflemiş olan firma, öncelikli olarak Ferhatpaşa ve yakında bölgelerde yer alan sağlık kuruluşları arasında en iyi olabilmek, sonrasında ise İstanbul genelinde en fazla tercih edilen, en güvenilir ve itibarlı sağlık kuruluşlarından bir tanesi olabilmektir.

Profesyonel sağlık ekibimizle en iyi şekilde sağlık hizmeti sunmak, hastanemize gelen hasta ve hasta yakınlarına ilgili davranarak tedavi ve bakımlarını modern, çağdaş ve son teknolojiye uygun ekipmanlarımızla tedavi etmek, sağlık kurumumuza gelen insanların dil, din ve ırk ayrımı olmaksızın etik değerlere bağlı olarak en şekilde hizmet almalarını sağlamak firmamızın misyonu olmuştur.

Meditime Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Ferhatpaşa Mah. Yeditepe Cad. No: 85 Ataşehir – İstanbul

Tel: (216) 660 04 24 – (543) 543 01 05

E-posta: info@meditime.com.tr

 

Meditime Hastanesi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Meditime Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Meditime Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. dilek altunbas dedi ki:

    arıyorum istiıyorum isitme engelli hızmet istıyorum

BİR YORUM YAZ