Medisu Hastanesi İş Başvurusu

Çağdaş bir altyapı ve son teknoloji cihazlarıyla sağlık sektöründe boy gösteren Medisu Hastanesi toplamda 6.500 metrekare kapalı alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. Uzaktan kumanda edilebilen akıllı bina sistemi, fiberoptik kablo altyapısı, güçlü bilgi işlem ağı, kesintisiz güç kaynakları ile hastalarına en iyi şekilde sağlık hizmeti sunmaktadır. Kendi alanlarında uzman olan hekim kadrosuyla kaliteli bir hizmet sunmayı felsefe edinmiştir.

Hastalarına en iyi şekilde tedavi imkanı sunmak için sağlam bir örgütlenme içerisine girmiş olan hastane, eğitimli personel gücüyle hastalarının sağlıklarına kavuşması için en iyi şekilde sağlık hizmeti sunmaktadır. Hastane’de çalışan personellerin tamamı eğitimli ve kendi alanlarında uzmandır. Gelişen teknolojiyi devamlı olarak takip eden hastane, bunun dışında personellerine sürekli olarak eğitim vermektedir.

Hastane’de toplam 35 yoğun bakım yatağı bulunmaktadır. 5 tanesi suit olmak üzere 78 yatak kapasitesine sahip olan bir hastanedir. Hasta yatakları son teknoloji ürünü olup hepsi dijital ve uzaktan kumandalı olarak sunulmaktadır. Her bölümde özel suit odalar yer almaktadır. Ferah yapısıyla gerek hastalara, gerekse hasta yakınlarına, refakatçilere kolaylık olabilecek şekilde tasarlanan hastane binası içerisinde televizyon, minibar, yataklı koltuk, misafir koltuğu, elbise dolabı, lavabo ve 24 saat banyo imkanı bulunmaktadır.

Hastane içerisinde toplam 19 farklı branş bulunmaktadır. Bu branşlarda 27 poliklinik odası ve fizik tedavi merkezi, estetik ve plastik cerrahi ünitesi üniteleri de yer almaktadır.

Medisu Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Antalya Özel Medisu Hastanesi Kızıltoprak Mah. 921.Sok. Muratpaşa – ANTALYA

E-Mail
info@medisunhastanesi.com

Telefon
444 7 600

Medisu Hastanesi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Medisu Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Medisu Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ