Medistate Kavacık Hastanesi İş Başvurusu

Üst düzey kalite ve hizmet felsefesini benimsemiş olan Medistate Kavacık Hastanesi, uzman ve profesyonel çalışanları ile hastalarına en iyi şekilde hizmeti sunmayı görev edinmiştir. İstanbul’un tamamına sağlık hizmeti sunan ve son teknoloji yapısıyla dikkat çeken hastane, kaliteyi prensip edinmiştir.

Anadolu Yakasında en önemli bölgelerden biri olarak kabul edilen Beykoz Kavacık mevkiinde konumlanan hastane, Ataşehir’e 12 kilometre, Levent’e 8 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Bu bölgelere olan yakınlığı sayesinde insanların tercih ettiği bir hastane durumuna gelmiştir.

Toplamda 17.000 metrekarelik bir kapalı alanda yer alan hastane içerisinde 120 yatak kapasitesi bulunmaktadır. En yeni teknolojiyi hastanesinde kullanan kuruluş donanımsal olarak çağın gerektirmiş olduğu her şeyi bünyesinde barındırmaktadır. 9 yenidoğan, 8 erişkin, 3 koroner ve 5 kalp damar cerrahisi yoğun bakım üniteleri bulunan hastane de çalışan uzman doktorlar, hastalara en iyi tedavi imkanlarını sunmaktadır.

Hastane, ülkemizde bulunan özel hastaneler arasındaki en büyük acil servise sahiptir. Modern ve çağdaş yapısı ile dikkat çeken hastane, teknolojinin en son ürünlerini kullanarak hastalarını tedavi etmektedir. Online sistemi sayesinde yurt dışında bulunan uzman hekimlerle de iletişime geçerek tedavi süreçlerinde çeşitli bilgi alışverişleri yapmaktadır.

Hastane bünyesinde çalışacak olan personeller öncelikle çeşitli eğitimlerden geçmektedirler. Çalışanlarına özel servis imkanı sunan hastane Asya ve Avrupa yakasında yer alan belli bölgelere ücretsiz olarak personellerini taşımaktadır. Çalışanlarına özel ücretsiz lojman imkanı da sunmaktadır.

Medistate Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Rüzgarlı Bahçe Mahallesi Cumhuriyet Cad. No: 24 PK: 34805 Kavacık / Beykoz / İstanbul

Tel: 444 44 13

E-posta: bilgi@medistate.com.tr

Medistate Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Medistate Hastanesi’nde kariyer yapabilirsiniz. Medistate insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ