Medisaray Hastanesi İş Başvurusu

Özel Medisaray Hastanesi il merkezinde bulunup konum olarak önemli bir nokta olan Eğri minare’ nin karşısında yer almaktadır. Daha önce hastanecilik yapmış olan fakat işi yürütemeyen bir ekipten Aksaraylı doktorlar tarafından satın alınarak ve sürekli geliştirilerek bugün ki noktasına getirilmiştir.

2008 Şubat’ında kurumlarla olan anlaşmalarını tamamlayarak hizmet veren ve başarılı bir şekil de işini yürüten hastanemizde açıldığı günden bugüne kadar sunulan on binlerce poliklinik hizmeti ve yüzlerce yataklı ve ameliyatlı olan hastalarımız tedavi olarak yorumları olumlu olmuş olup, görüşler bizlerin tek itici gücü olmuştur.

Hastalarımıza içtenlikli ilgi gösterilerek, olası stres, öfke ya da kaygıları azaltılacaktır.
Tedavi süreci ilerlerken zihinlerinde canlanacak şekilde sordukları veya soramadıkları sorular uzman doktorlarımız tarafından cevaplanacaktır.
Gereksiz ve denemek amacı ile yapılan hiçbir tedavi uygulanmayacaktır.
Tüm eylemlerimiz de dürüstlük rehber olacaktır.
Hastanemizin uzman doktor kadrosunun her türlü teknik donanım, konforu ve aile sıcaklığı içerisinde sunduğu kaliteli sağlık hizmetinden yararlanmak için ihtiyacınız olan tek şey kimliğinizle birlikte bize ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için lütfen hastanemizi arayınız. Hastanemize ulaşabileceğiniz iletişim birimlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi aşağıda verilmiştir.
Bir kişinin hastane de aradığı tüm donanıma sahip olan Medisaray hizmetlerini ilerletmek için elinden gelen çalışmaları ilerletmektedir. Hastalarının düşünce ve fikirlerini önemseyerek taleplere yanıt vermeye çalışmaktadır. İnsanların önem verdikleri hastalık aşamalarını yakından izlemleyerek tedavileri için elinden gelenleri yapmaktadır.

Medisaray Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Hacılar Harmanı Mahallesi E-90 Karayolu Üzeri / AKSARAY

Tel: +90 382 216 06 06

E-posta: bilgi@aksarayhastanesi.com

Medisaray Hastanesi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Medisaray Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Medisaray Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ