Medipol Hastanesi İş Başvurusu

1997 yılında başlayan serüvenini günümüze kadar başarıyla getirmiş olan Medipol, verdiği sağlık hizmetleriyle kendi alanında Türkiye’nin en iyi kuruluşları arasında yer almaktadır. Uzman ekibi ve sağlık kadrosuyla son teknoloji top cihazlarını bünyesinde barındırarak hastalarına tüm alanlarda en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Günümüz teknolojisine uygun sistemleri kullanan hastane, çağdaş yönetim anlayışı ile kaliteli hizmet felsefesini birleştirmiş ve hastalarının mutluluğu için faaliyetlerini her geçen gün arttıran bir marka haline gelmiştir. Yeniden yapılanmış yüzüyle, hem kendi bünyesinde çalışan personellerin mutluluğu hem de hasta ve hasta yakınlarının mutluluğu için çağın getirmiş olduğu tüm sorumlulukları yerine getirmektedir.

Hasta ve hasta yakınlarının beklemiş olduğu ilgi, şefkat ve sıcaklığı hissettiren Medipol çalışanları, bu anlayışı en önemli ilke olarak benimsemektedir. Bu şekilde bir felsefeyi benimseyen Medipol, günümüzde oldukça tanınmış ve bulunduğu bölgelerde diğer sağlık kuruluşlarından daha öne çıkmış durumda hizmetlerini devam ettirmektedir. Türkiye’nin tamamına ulaşan firma ülke dışı coğrafyalarda yaşayan insanlara da sağlık hizmeti vermektedir. Her geçen gün hedeflerini daha da büyüten sağlık kuruluşu, hizmet halkasını genişletmekte ve tüm sağlık sorunlarınızda yanınızda olmayı taahhüt ediyor.

Hastaneye çeşitli dönemlerde sağlık personeli alımları yapılmaktadır. İhtiyaç halinde yapılacak olan alımların dışında sizlerde genel başvuru yaparak cv bilgilerinizi gönderebilir ve ihtiyaç halinde iş görüşmesine davet edilebilirsiniz.

Medipol Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; E-5 Harem Yolu Üzeri, Koşuyolu / Kadıköy 34718 İstanbul

Telefon: 4447044

Medipol Hastanesi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Medipol Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Medipol Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Aslı karasoku dedi ki:

    Hastane bizde temizlik veya mutfak alanında çalışmak isterim not ilk okul mezunuyum

  2. emine dedi ki:

    Hastanenizde hasta kayıt bölümünde çalışmak istiyorum.

BİR YORUM YAZ