Medilife İş Başvurusu

2001 yılının Temmuz ayında, sağlık grubumuzun ilk kuruluşu olan; Beylikdüzü polikliniğimiz ile hizmet vermeye başladık. Zaman içinde bu polikliniğimiz fiziki büyümesini sürdürerek, 4 yıl gibi bir sürede donanımlı bir cerrahi tıp merkezine dönüştü. Grubumuzda bulunan merkezlerimiz;

Medilife Çapa Hastanesi
Devamlı artan bir ivme gösteren hizmet kapasitemizi genişlemek için ve ihtiyacını karşılamak üzere; 2008 yılında; Özel Çapa Medilife hastanemizi bünyemize kattık. İstanbul’un merkezinde bulunan hastanemiz; nitelikli ameliyatların, ileri laboratuvar ve radyolojik tetkiklerin yapılabildiği butik bir hastane özelliği taşımaktadır.

Medilife Özel Çapa Tomoçek Görüntüleme Merkezi
Radyoloji merkezimiz Özel Çapa Tomoçek Görüntüleme Merkezi 2009 yılında hizmete girmiştir.

Medilife Beylikdüzü Hastanesi
2011 yılında Beylikdüzü’ nde bulunan cerrahi tıp merkezimizi; özel hastaneye dönüştürmek için Sağlık Bakanlığı’ndan ön iznimizi aldık. Gereken teknik ve tıbbi tüm altyapısını tamamladıktan sonra, 2013 yılında Özel Beylikdüzü Medilife hastanemizi hizmete sunduk.

Medilifedent Beylikdüzü Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği
2013 yılında ise; hastanemizin yanında bulunan müstakil binada Medilifedent Diş polikliniğimizin ruhsatını alarak hizmetinize sunduk. Bu birimde 4 adet diş ünitesi ve özel çocuk diş ünitesi ile nitelikli diş sağlığı hizmeti verilmesi hedeflenmektedir.

Medilife Bağcılar Hastanesi
Medilife Bağcılar Hastanemiz ise 2004 yılının Aralık ayında hizmete girmiştir. 23 Erişkin Yoğun Bakım yatakları, 17 Yeni doğan Kuvözün, 1 Koroner Yoğun Bakım yatağı ile birlikte toplamda 75 yataklı bir özel hastane olarak hizmete girmiştir.

MEDILIFE bünyesinde yer alan kurumlarımız aynı zaman da ISO 9001-2008 TÜV kalite sertifikasını almaya hak kazanmıştır. Bu belge ile sunduğu hizmetin kalitesinin devamlılığını standartlara bağlayarak ve bu konudaki ciddiyetini belgelemiştir.

Medilife İletişim Bilgileri
Adres; Yakuplu Mahallesi 67 Sokak No: 1 Beylikdüzü / İstanbul
T: +90 (212) 866 80 80
F: +90 (212) 866 80 81
E: info@medilife.com.tr

Medilife Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Medilife hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Medilife insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ