Medikent Hastanesi İş Başvurusu

Özel Medikent Hastanesi’ne hoş geldiniz. Hastanemiz Kırklareli Lüleburgaz’ da siz değerli halkımıza hizmet vermek amacıyla özel sağlık hizmet sektöründe faaliyet göstermektedir.

Misyon; Türkiye’de ve dünyada tıp alanında yapılan her türlü gelişmeyi yakından takip etmek ve hastalarımıza yarar sağlayacak biçimde bunları uygulamaya koymaktır. Çağdaş tıp biliminin bizlere sağladığı tüm bilgi ve imkânları tıp ahlakı ilkeleri çerçevesinde ve en üst düzeyde teşhis, tedavi ve takip hizmetleri sunmaktır.

Özel Medikent Hastanesi olarak; Modern tıbbın gereklerini yerine getirmek, hasta haklarını ve etik değerleri savunarak sağlık hizmeti sektöründe ülkemizin en saygın ve lider markalarından biri olma vizyonuna sahibiz.

Sahip olduğumuz kalite politikamız; Ulusal ve uluslararası standartlar ve gelişmeler ışığında, etkin sağlık hizmeti üretmek, hizmet kalitemizi ve kalite sistemimizi devamlı geliştirmek, çalışan bilincini arttırarak hasta ve çalışan güvenliği ile birlikte memnuniyetini arttırmaktır.

Özel Medikent Hastanesi’ nin yaptığı uygulamaları ise;
Çalışan ve Hasta memnuniyetinin arttırılması,
Hasta ve Çalışan güvenliği uygulamalarının arttırılması,
Sağlık bizim için özellikli bir durumdur.
Teknolojik olanakların arttırılması yer almaktadır.
Her biri kendi alanında uzman ve deneyimli hekim kadromuz ile bu hedefler doğrultusu da halkımıza hizmet etmekten gurur duyuyoruz. Özel Medikent Hastanesi, ‘Sağlık Kentiniz’ dir. Birlikte sağlıklı yarınlara. İnsanların hastanemize gelen talep önerilerini değerlendirerek imkânlarımız çerçevesin de uygulamaktayız. Hastanemizin politikası olarak sağlık en önemli bir kuruluştur.

Medikent Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Edirne Bayırı Mevkii Lüleburgaz / KIRKLARELİ

Medikent Hastanesi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Medikent Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Medikent Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Hasan ateşsaçan dedi ki:

    İşe ihtiyacım var temizlik görevi istiyorum acil

BİR YORUM YAZ