Medikar Hastanesi İş Başvurusu

Özel Medikar Hastanesi Batı Karadeniz’in merkezinde bulunan ve tüm  branşlarda hizmet veren, tam donanımlı bir sağlık merkezidir.

Ameliyathaneler, yoğun bakımlar, doğumhaneler, görüntüleme ve tanı merkezleri, tıbbi tedavi üniteleri ile acil servis ünitelerin de bulunan tıbbi teknolojik cihazlar, Medikar Hastanesi hekimlerine zor vakaları kabul etme, teşhis koyma ve tedavi etme imkânı sunmaktadır. Karabük ve çevre illerde yaşayan insanlarımız, yaşadığı bölgeden uzaklaşmadan hastanemizde tedavi olma imkânına sahiptir.

Yoğun bakım üniteleri ve hasta odalarında, özenli tıbbi takip ve otel konforu bir aradadır. Hasta odalarının tamamı gün ışığı almakta olup, hastanemiz tarafından rahat edilmesi yönün de ilerleme çalışmaları yapılmaktadır. Medikar Hastanesi’ nin laboratuvarları, dünyada eşdeğer merkezlerde kullanılan güncel ekipmanla kısa zamanda doğru sonuçlar vererek, hastaların tanı, tedavi ile bakım süreçlerine gerekli katkısını yapmak amaçlı donatılmıştır.

Özel Medikar Hastanesi’nde sağlığa verilen önem oldukça fazla olduğu için gerekli çalışmalar hastalar için yapılmaktadır. Aynı zaman da hastanemiz de birçok yoğun bakım ünitesi ve birden fazla gerekli malzemeler bulunmaktadır. Bu şekil de hastalara verilen önem oldukça büyüktür. Bir kişinin hastanede aradığı her özellik Medikar Hastanesin de mevcuttur. Hastanemizin en büyük politikası olan istek ve taleplerin değerlendirerek uygulanmasıdır. Bu uygulama sayesin de sağlık için en önemli değer insanlarımıza verilmektedir. Sağlığınız, yaşam konforunuz ve özgürlüğünüzdür. Medikar Hastanesi’nde sağlığınız güvende.

Medikar Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Üniversite Mah. Şehit Ateşe Reşat Moralı Bulvarı No: 7 Merkez / Karabük

Tel: 444 7078

E-posta: info@medikarhastanesi.com

Medikar Hastanesi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Medikar Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Medikar Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ