Medigüven Hastanesi İş Başvurusu

Özel Salihli Medigüven Hastanesi, başta Online Randevu Sistemi ile çalışmakta ve yine Online bir şekilde Laboratuvar sonuçlarını almanıza olanak tanıyan bir sistemle hizmet vermektedir. İsterseniz 712 0 712 telefon numarasını arayarak da randevu talep edebilmektesiniz. 2010 yılında hizmete açılan Özel Medigüven Hastanesi son teknoloji ürünlerinin tümünden faydalanarak hizmet vermekte ve başta güler yüzlü hizmet, saygılı personeli ve güvenilirliği amaç haline getirmiştir. Özel hastane olarak hizmet vermekte ve Manisa’nın en büyük ve en kalabalık ilçesi olan Salihli’de hizmet vermektedir. Hastanenin görsel inşaat tasarımı, temizliği ve ücretsiz otopark hizmeti sayesinde müşterilerinden daima olumlu yorumlara maruz kalmaktadır.

‘’Sağlık Güven İster‘’ Sloganı ile faaliyet gösteren Medigüven Hastanesi aşağıdaki belirtilen sağlık hizmetlerinde bölgesinde öncü konumdadır.

Genel Cerrahi, Beyin ve Sinir Cerrahi, Plastik Cerrahi, Göz Hastalıkları, Dâhiliye, Ortopedi ve Travmatoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz, Kardiyoloji, Üroloji, Nöroloji, Göğüs Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Cildiye, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Anestezi ve Reanimasyon, Radyoloji, Biyokimya, Acil Servis şeklindedir.

Hastanemizde İK yönetmenliğine uygun şartlarda personeller çalışmaktadır. Toplamda 37 hekim ile çalışmaktayız ve bunların 17 tanesi uzman, 4 tanesi pratisyen ve 16 tanesi Cerrahi uzmandır. 7 / 24 Acil servis hizmeti yanı sıra ambulans hizmeti de bulunmaktadır. Teknik ve idari olarak toplam 252 personel hastanemizde çalışmaktadır. Hastanemize ilk geldiğinize danışma masalarımızda bulunan danışman personellerimizin güler yüzlü hizmeti sayesinde istediğiniz yere kolayca yönlendirilebileceksiniz.

Medigüven Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Zafer Mah. 629 Sok. No: 27 Salihli / Manisa

Tel: (236) 712 0 712

E-posta: medigunes@medigunes.com.tr

Medigüven Hastanesi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Medigüven Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Medigüven Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ