Medigold Tıp Merkezi İş Başvurusu

1998 senesinden beri hizmetlerini sürdüren hastane, bulunmuş olduğu semt ve çevresine en son teknolojisi ve uzman ekibiyle sağlık hizmetleri vermektedir. Ülkemizde sağlık denildiğinde akla devlet hastaneleri ile birlikte özel hastaneler gelmektedir. Tıp merkezleri ve çeşitli polikliniklerin yoğun olduğu ülkemizde sağlık hizmetleri her geçen gün daha da profesyonel bir şekilde verilmeye başlamıştır.

Sağlık giderlerinin yüksek olması ve dünyada en fazla yatırımlarının gerçekleştiği sektör olması sebebiyle ülkemizde devlet hastaneleri dışında birçok özel hastanenin kurulması kaçınılmaz olmuştur.

Medigold olarak en kaliteli sağlık hizmetini kaliteden ödün vermeden sunabilmek bizler için çok önemlidir. 1983 yılından beri ülkemizde ivme kazanan sağlık sektörüne bizler de 1998 yılından itibaren dahil olduk. Öncelik olarak tek isteğimiz kaliteli hizmet verebilmek. Çünkü kaliteli sağlık hizmeti almak tüm insanların hakkıdır. Kaliteyi uygun fiyata sunabilmek ise oldukça zor bir iştir ve biz bunu başarıyoruz. Sultangazi’de temellerimizi atmış olduğu Özel Medigold Tıp Merkezi ile halkımıza en iyi şekilde sağlık hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Hastane, bünyesi altında çalıştırmış olduğu personellere çeşitli sosyal haklar tanımaktadır. Motivasyon arttırıcı ödül sistemiyle çalışanların performanslarını arttırmaktadır. Bunun aksi olan ceza sistemi asla kullanılmaz. Kurum içi eğitimler ile personellerin daha iyi bir şekilde hizmet vermeleri sağlanır.

Medigold Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres; Eski Edirne Asfaltı No: 623/A Sultangazi – İSTANBUL

Tel: 0212 476 45 00
E-posta: info@istanbulumtip.com

Medigold Tıp Merkezi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Medigold Tıp Merkezinde kariyer yapabilirsiniz. Medigold Tıp Merkezi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. burcu dedi ki:

    hastanenizde vezne danısmanı yada temızlık persolenı olarak çalısmayı dusunuyorum

  2. Hülya keser dedi ki:

    Hastanenize temizlik elemanı olarak çalışmak isterim.

BİR YORUM YAZ