MediGold İş Başvurusu

Medigold Tıp Merkezi çağrı merkezi numarası 444 83 64 ’tür. Bu numarayı arayarak müşteri hizmetleri personeli ile birçok konuda bilgi alabilir, randevu alabilir ve istediğiniz her hangi bir doktor ile konuşma sağlayabilmeniz mümkündür. Sultangazi / İstanbul ‘ da hizmet veren Medigold hastanesi birçok alanda hizmet vermektedir.

Son teknolojiye sahip tıbbi ürünler ile teknik anlamda kendini geliştirmiş, alanında uzman doktorlar bulunduran, sağlık personellerinin tümünün uzman olması ve hizmet kalitesini en ön planda tutmayı hedef haline getirmiş. Kar etmeyi 2. Planda tutan bir hastane olup alanında lider konumdadır.

Sağlıklı bir nesil yetiştirmek, Türkiye Cumhuriyeti Eğitim ve Araştırma Hastaneleri, Üniversiteleri ile gerektiğinde iş birliği içinde olmak gerekse bu kurumlara destek olmak hedefler arasındadır. Sosyal Güvenlik Kurumu ( SGK ) ile anlaşmalıdır.

1998 yılından bu yana Sultangazi semtinde hizmet veren hastanemiz semt sakinleri ile adeta bir aile gibi olduklarını birçok branşta hizmet verdiklerini her defasında dile getirmektedirler. Medigold tıp merkezi en son teknoloji cihazlarla eksiksiz bir şekilde hizmet sağlamaktadır. Hasta ve hasta yakınlarının aldıkları hizmet memnuniyetini en üst seviyede tutarak büyük önem vermeyi amaç haline getirmiş ve bu amaca ulaşmıştır. Birden fazla olumlu yorumlar alarak parmak ile gösterilen bir hastane konumundadır.

Medigold Tıp Merkezi, İnsan Kaynakları yönetmenliğine tam teşkil uyarak çalışanlarına değer vererek en son teknoloji ortamında sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir çalışma ortamı sağlamıştır.

MediGold İletişim Bilgileri
Adres; Eski Edirne Asfaltı No: 623/A Sultangazi – İSTANBUL

MediGold Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda MediGold’da kariyer yapabilirsiniz. MediGold insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ