Medifema Hastanesi İş Başvurusu

2013 tarihinde faaliyetlerine başlamış olan Özel Medifema Hastanesi, 12bin metrekare alan üzerinde sağlık hizmetleri sunmayı sürdürmektedir. Teknolojinin gerektirmiş olduğu tüm teçhizatları bünyesinde barındıran hastane, güçlü altyapısı, uzman ekibi ve modern mimarisi ile ülkemizin en iyi hastaneleri içerisinde yer almaktadır. Sürekli olarak yeniliği benimsemiş olan sağlık kuruluşu toplamda 102 yatak kapasitesi ile hizmet sunmaktadır. Hastane içerisinde yer alan odaların tamamı ışık almaktadır. Sadece hastalarını değil aynı zamanda refakatçileri de düşünen hastane yönetimi, refakatçilerin de rahatı için özel bir tasarım, düzenleme yapmıştır. Hastane, yapısı ve iç mimarisi ile adeta 5 yıldızlı bir oteli andırmaktadır.

12.000 metrekare alan üzerine kurulu olan hastanede toplam 102 yatak hastalara ayrılmıştır. Bu yataklardan 2 tanesi engelliler için özel olarak tasarlanmıştır. Erişkin yoğun bakım üniteleri ve 22 yoğun bakım yatağı bulunmaktadır. Yeni doğan yoğun bakım ünitesinde ise 15 tane küvöz bulunmaktadır. Ayrıca hastane içerisinde mescit, toplantı salonu, kantin ve çeşitli sosyal alanlar bulunmaktadır. Hastaneye özel otoparkta bulunmaktadır.

Hastane içerisinde yer alan çeşitli pozisyonlarda çalışmak için online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Alt kısımda yer alan link üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Medifema Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Havaalanına 10 km Ayrancılar / İZMİR

Tel : 0232 854 1 854

Eposta: info@medifema.com.tr

Medifema Hastanesi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Medifema Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Medifema Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ümit gülcan dedi ki:

    slm iyi çalışmalar izmir torbalıda ikamet etmekteyim E sınıfı ehliyet src4 src2 piskoteknik dijital ehliyet belgelerine sahibim uygun görürseniz şoför olarak çalışmak istiyorum saygılarımla 05438576910

BİR YORUM YAZ