Medicana İş Başvurusu

Medicana ve benzeri sağlık kurumlarının güncel iş ilanlarını takip etmek ve anında iş başvurusu yapmak için Facebook grubumuzu beğenebilirsiniz. Facebook grubumuzu alt kısımda beğenebilirsiniz.

Medicana Hakkında Genel Bilgiler
Geleceğin sağlık standartlarını belirleme hedefini benimsemiş olan Medicana Sağlık Grubu Türkiye’nin birçok şehrinde hizmet vermektedir. Birçok insanın kulağına aşina olduğu Medicana hastaneleri kendi bünyesinde 5000 personel çalıştırmakta olup 11 tane Hastaneye sahiptir. 1992 yılında ilk faaliyetine başlayan bu hastane sadece yurt içi değil yurt dışında da faaliyetlerini devam ettirmektedir. Dünyanın birçok yerinde hizmet ofisleri açarak yurt dışından hastaları ülkemize getirmektedir. Sadece İstanbul değil, Ankara, Samsun, Konya ve Sivas’ta hastanesi bulunan Medicana kaliteden asla ödün vermemektedir.

Yurtdışında ise Azerbaycan, Romanya, Libya, Ukrayna, Gürcistan, Türkmenistan ve Rusya’da hizmet ofisleri bulunmaktadır. Medicana Sağlık Grubu resmi web sitesi üzerinde bulunan Online İşlemler ile hastalara birçok konuda hızlı destek sağlamaktadır. Online randevu sistemi başta olmak üzere, tahlil sonuçlarına kadar Online olarak oturduğunuz yerden erişebilmektesiniz. Öneri ve şikâyetleri yine web siteleri üzerinden Online olarak müşterilerinden alan bir anlayış benimsenmiştir.

Modern bina ve alt yapıya sahip Türkiye’nin merkezi noktalarında bulunan hastaneleri ise; Medicana İnternational İstanbul, Medicana Bahçelievler, Medicana Samsun, Medicana Diş Bahçelievler, Medicana Haznedar, Medicana Sivas, Medicana Konya, Medicana Avcılar, Medicana Çamlıca, Medicana Sağlık Grubu Hastanelerinde hastaların güvenliği, sağlığı, tedavisi ve bakımı dünyanın önde gelen lider hastaneleri ile eşit şekilde olup Sağlık Bakanlığı Hizmet Kalite Standartları ile uyum içinde olduğu bilinmelidir. Medicana Sağlık Grubu hakkında daha detaylı bilgiler; (tarihçe, misyon ve vizyon ) resmi web sitelerinde bulunmaktadır.

Medicana İletişim Bilgileri
Adres; Beylikdüzü cad. No: 3 Beylikdüzü / İstanbul

Medicana Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Medicana firmasında kariyer yapabilirsiniz. Medicana insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. turan yildirim dedi ki:

    gercekten bu ise hic oolmadigim kadar ihtiyacim var benim icin hayat mebat meselesi bana donus yaparsaniz sevinirim

BİR YORUM YAZ