Medical Park İş Başvurusu

Türkiye’de hastane alanında başarılı şekil de faaliyet gösteren Medical Park Hastaneler grubu, 1993 yılından bugüne 15 ilde 22 hastane ile hizmet vermektedir. Sektörün öncüsü konumunda olan Medical Park Hastaneler grubu bugün toplamda 428.500 metrekareyi aşkın kapalı alanda 166 ameliyathane, 3.506 yatak kapasitesi ve 13.507 çalışanıyla hizmet vermektedir.

‘’En Önemlisi Sağlık’’ düşüncesi ile birlikte hastanecilik alanın da uluslararası standartları, Türkiye genelinde her statüdeki hasta profiline ulaştıran Medical Park, dünyada ileri teknoloji ve tedavi yöntemlerini izlemenin yanında bilime destek veren yepyeni uygulamalarıyla da dünya sağlık sektörüne örnek bir hastane olmayı hedeflemektedir. Sunduğu hizmetin kalitesi ve niteliğini açtığı her yeni hastane ile daha da arttıran grubumuz, içinde bulunduğumuz topluma sadece sağlık hizmeti sunmakla kalmamakta, ülkemizin ihtiyacı olan her konuda gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projelerine de desteklemektedir.

Türkiye’nin seçkin üniversiteleri ile yaptığımız iş birlikleri neticesinde hem hastanemizin kalifiye kadrosuna hem de üniversitelerin gelişimine katkıda bulunmaktayız. Spor sağlık için olmazsa olmazdır. Türkiye’nin en büyük spor kulüplerine ve sporcularına sponsor olmanın gurur ve mutluluğunu duymaktayız. Çıktığımız bu yolda Türk halkının sağlığı için hizmet etmeye ve insanları sağlığına kavuşturmaya devam etmekteyiz. İnsanlar için önemli olan sağlık, bizler için de oldukça önemli olduğunu belirterek standartların üzerin de imkânlar tanımak için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Medical Park İletişim Bilgileri
Adres; Dikilitaş Mahallesi, Emirhan Caddesi, Barbaros Plaza K:8-9-16 D:113, PK: 34349, Beşiktaş İstanbul

Medical Park Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Medical Park’da kariyer yapabilirsiniz. Medical Park insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ