Medibafra Hastanesi İş Başvurusu

Özel Medi Bafra Hastanesi toplam da 10500 m2 kapalı alan üzerine kurularak faaliyet göstermeye başlamıştır. Bu hastane Samsun’un önemli ilçesi olan Bafra’ da en iyi özel hastane olarak bilinmektedir. Hastanenin en büyük özelliklerinden birisi 3 ayrı doğumhanesinin bulunmasıdır. Müstakil bir doğum servisi, 4 adet ameliyathane, özel olarak yapılan diyaliz bölümü, fizik tedavi ünitesi ve son olarak diyet merkezi ile vatandaşlara hizmet vermektedir. Ayrıca yeni doğanlar için 4 adet yoğun bakım ünitesi mevcuttur. Görüntüleme merkezimizde bulunan direkt röntgen, panoromik diş röntgeni, ultrasonografi, mamografi, kemik dansitometrisi, bilgisayar destekli tomografi ve 1.5 Tesla MR ile hastalarına en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş ve konumunda lider durumdadır.

Özel Medi Bafra Hastanesi 10 Ağustos 2009 tarihinde açılışını yapmış ve faaliyete girmiştir. Siz hastalarımıza daha kaliteli sağlık hizmeti verebilmek amacıyla kurulmuş olan Medi Bafra Hastanemiz her biri kendi alanlarında uzman hekimleri ve sağlık personeli kadrosu ile ayakta ve yatan hasta tedavilerinizde 105 yataklı bir hastane olarak sizlerin sağlığı için çalışmaktayız.

Odalarımızın tamamı tek kişiliktir ve hepsinin ayrı tuvalet ve banyosu bulunmaktadır. Poliklinikler ve diğer mekânlar ferah olarak tasarlanmıştır. Hastanemizde toplam 265 personel hizmet vermektedir.

Hastanenin hizmet verdiği branşlar;
– Dermatoloji (Cildiye),
– İç Hastalıkları (Dâhiliye),
– Enfeksiyon Hastalıkları,
– Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,
– Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,
– Göğüs Hastalıkları,
– Göz Hastalıkları,
– Kadın Hastalıkları ve Doğum,
– Ortopedi ve Travmatoloji Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi),
– Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Nöroloji – Psikiyatr – Kardiyoloji – Üroloji – Radyoloji – Genel Cerrah – Biyokimya – Acil-Nükleer Tıp – ESWL Mikrobiyoloji – Yeni Doğan Yoğun Bakım – Yoğun Bakım şeklindedir.

Medibafra Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Altınyaprak Mahallesi Hastane Sokak No: 27 / Bafra Samsun

Telefon : 0 (362) 542 80 00
Faks : 0 (362) 543 22 22
E-Posta : info@medibafra.com.tr

Medibafra Hastanesi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Medibafra Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Medibafra Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ