Media Markt İş Başvurusu

Toplamda 14 ülkede faaliyetlerini sürdüren Media Markt, 800’den fazla mağazasıyla insanların en fazla tercih ettiği mağazalardan bir tanesi haline gelmiştir. Sadece ülkemizde değil tüm Avrupa düzeyinde en iyi elektronik perakendecisi olarak kabul edilen firma 30 yıldan daha fazla bir süredir müşterilerine en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlardan sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini esas kabul eden şirket, satış öncesi ve sonrası desteğiyle de bilinmektedir.

Media Markt mağazalarında birçok ürün bulunmaktadır. Televizyonlar, bilgisayar, tabletler, fotoğraf makineleri, beyaz eşyalar, oyun konsolları ve küçük ev aletlerini örnek verebiliriz. Oldukça geniş bir ürün portföyü olan firma da 50.000’den fazla ürün çeşidi yer almaktadır. 2.000’den fazla çalışanıyla bu ürünleri müşterileri ile buluşturan dev firma, sağlam altyapısı ile faaliyetlerini her geçen gün daha da arttırmaktadır.

Firma ilk olarak 2007 senesinde ülkemizde faaliyet göstermeye başlamıştır. Bulunmuş olduğu sektörde liderliğe oynayan firma piyasaya getirmiş olduğu canlılıkla rekabeti arttırmış ve pazara yenilik getirmiştir. Şirket 2013 senedinde 18 milyon avroluk bir satış gerçekleştirmiştir. Kdv dahil ve net olan bu satış ile Avrupa da lider konuma gelmiştir. Planet RetailGmbH, WGSN Grubu tarafından da Avrupa’nın en büyük elektronik mağazası olduğu teyit edilmiştir.

Mağaza içerisinde birçok bölüm yer almaktadır. Bu bölümlerden herhangi birinde satış elemanı olarak çalışabilmeniz mümkün. Ayrıca mağaza da çeşitli departmanlarda da çalışabilirsiniz. Ülkemize gerçekleştirmiş olduğu yatırımlarla istihdam oluşturan bu dev şirkette kariyerinizi devam ettirebilir ve geleceğe güvenle bakabilirsiniz.Media Markt İletişim Bilgileri
Adres; Değirmen Yolu Caddesi, E-5 Yolu Üzeri Oto Sanayi Sitesi Yan Yolu, No: 27 / 1, Pk: 34710, Ataşehir, İstanbul

Media Markt Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Media Markt firmasında kariyer yapabilirsiniz. Media Markt insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ