Medeniyet Üniversitesi İş Başvurusu

İstanbul Medeniyet Üniversitesi 2010 tarihinde açılmış ve İstanbul ilimizin 9. devlet üniversitesi olarak eğitim hizmetleri sunmaya başlamıştır. Toplamda 11 Fakülte, 2 Yüksekokul ve 4 Enstitüden oluşmaktadır. D-100 Karayolu üzerinden bulunan üniversite Kadıköy ve Üsküdar ilçe sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Bu üniversitenin diğer üniversitelerden en büyük farkı, yüksek lisans ve doktora programlarına ağırlık vermesidir. Bir araştırma üniversitesi olarak günümüzde birçok öğrencinin doktora ve yüksek lisans seçimlerinde ilk tercihi olan bu kurum yeni kurulmasına rağmen birçok başarıya imza atmıştır. 2013 yılında TÜBİTAK Kariyer projelerinde birinci olmuştur ve yine aynı kurum tarafından yapılan Yenilikçilik ve Girişimcilik İndeksi içerisinde 40. sırada kendine yer bulmuştur. Bu listede toplam 200 üniversite bulunmaktadır ve kısa sürede böyle yüksek bir sırada yer almak üniversite için büyük başarıdır.

Medeniyet odaklı bir üniversite olabilmeyi, insanı değerlere önem veren, bilimsel kalitesi ile anılmak istenen, yenilikçi ve girişimci bir fakülte olabilmek bu eğitim kurumunun misyonu ve vizyonudur.

Devlet üniversitesi statüsünde olan bu eğitim kurumunda birçok alanda istihdam olanakları bulunmaktadır. Bunun için üniversite insan kaynakları ile görüşebilirsiniz.

Medeniyet Üniversitesi İletişim Bilgileri
Adres; Dumlupınar mahallesi, D-100 Karayolu No: 98 Kadıköy / İstanbul

Telefon: (0216) 280 33 33

E-posta: bilgiedinme@medeniyet.edu.tr

Medeniyet Üniversitesi Kariyer Olanakları
Medeniyet Üniversitesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için üniversite insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Medeniyet Üniversitesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ