Medaş İş Başvurusu

Medaş bir elektrik dağıtım şirketidir ve Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. kısaltmasından oluşur. Hususunda profesyonel çalışanlarıyla hizmet sunan firma, teknolojinin gerektirmiş olduğu tüm yenilikleri bünyesinde kullanmaktadır. Güçlü bir şebeke yönetim sistemi olan firma elektrik arızalarına anında müdahale etmektedir. Elektrik yönetiminin de SCADA sistemini kullanan firma, uzaktan sayaç okuma ve online fatura sistemi ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Müşterilerin şikayetlerini her daim değerlendiren ve müşterilerinin sorunlarını kolay bir şekilde dile getirmeleri için kurulan online sistem ile tüketici mutluluğu sağlanmaktadır.

Kurum ilk olarak 1990 senesinde Tek Konya Dağıtım Elektrik Müessesi ismi ile Konya ilinde faaliyetlere başladı. 1993 senesinde tüm elektrik dağıtım şirketlerinin TEDAŞ’a devredilmesi sonucunda Konya ilinde Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. kurulmuştur. 2004 senesinde resmi gazetede yayınlanmış olan özelleştirme yüksek kururu kararı ile özelleştirme programına girmiştir. 2005 yılında ise Aksaray, Nevşehir, Niğde ve Kayseri işletme müdürlükleri MEDAŞ’a bağlanmıştır ve böylelikle faaliyet alanları genişlemiştir. Firma günümüzde toplam 6 il, 65 ilçe ve 332 kasaba da elektrik dağıtım ve hizmet faaliyetlerini sürdürmektedir.

Medaş İletişim Bilgileri
Adres; Sancak Mahallesi Yeni İstanbul Caddesi No: 92 Selçuklu / Konya

İletişim: 444 8 186
E-posta: info@meramedas.com.tr

Medaş Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Medaş firmasında kariyer yapabilirsiniz. Medaş insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Mustafa karakus dedi ki:

  Medasda caismak istiyom

 2. Ziya dedi ki:

  Medaş da çalışmak istiyorum

 3. tuba duyar dedi ki:

  Yakin zamanda yanit bekkiyorum

 4. tuba duyar dedi ki:

  Konya medasta calismak istiyorum

 5. muhammet dedi ki:

  Medas’ta calismak istiyorum.

BİR YORUM YAZ