Mecaplast İş Başvurusu

Mecaplast, 1993 yılında kurulmuş olup, otomotiv sektörünün ihtiyaçları üzerine planlanan ve üretimlerini bu doğrultuda sürdüren kaliteli ve güvenilir bir firmadır. Çeyrek asırdır müşterilerinin güvenini alan ve otomotiv sektöründe dev projelere imzasını atan Mecaplast, otomotiv alanında plastik aksamlar, motor aksamları(hava filtreleri, hava emme manifold) gibi iç ve dış giydirme panelleri olarak ta; göğüs, kaplı kolları ve jant kapakları üzerine de faaliyetlerini sürdürmektedir. 2.000.000 EURO sermayeye sahip olan şirketin 2001 yılının cirosu 50.000.000 TL değerinde açıklanmıştır. 500’den fazla çalışanı ile müşteri memnuniyetini sürekli göz önünde tutarak, tamamen alanında uzman kadrosu ile üretimden ulaştırmaya kadar vermiş olduğu hizmet doğrultusunda müşterilerinin beğenisini kazanmış ve her daim tercih sebebi olmaya yüz tutmuştur.

Günümüzde hem ulusal hem de uluslar arası arena’da boy gösteren Mecaplast, bu sektörünün lideri olma yolunda yeni projeler ile birlikte sürekli işleyiş içerisinde olup daha kaliteli ürünlerin üretimi üzerine AR-GE altyapısı sayesinde geleceğe ışık tutan nadir firmalardan biridir. Çoğu markanın üreticisi, distribütörü ve hizmet sağlayıcısı olarak yoluna devam etmekte olan Mecaplast, emme çoğaltma bileşenleri, yağlama sistemi bileşenleri, içten yanmalı moto parçaları, hava filtrasyon ekipmanları, motorlu araç elektrik ve elektronik donanımları, motorlu araç aksesuarları ve benzin istasyonu donanımları alanında tüm alt parçaların hizmetini başarılı bir şekilde sunmaktadır.

Kurulduğu ilk günden bu yana aynı günkü kalite ve özveri ile işlerini yapmaya devam etmektedir.

Mecaplast İletişim Bilgileri
Adres; Taysad Org. San. Böl. 2. Yol No: 25, Çayırova, Kocaeli

Mecaplast Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mecaplast firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mecaplast insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ