Mebant İş Başvurusu

Mebant, 1985 yılında ilk tesisini İzmir’in Yenişehir bölgesinde açarak inşaat sektöründe yer alan akrilik emprenye süngerleri ve bitüm alanında faaliyetlerini sürdürmüştür. Kurulduğu günden bu yana sürekli gelişim aşamasında büyük yollar kat eden firma, sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurarak ekipman, geniş ürün yelpazesi ve üretim yönetimi konusunda alanında öncü ve lider bir firma olmaya devam etmektedir. Yapmış olduğu bu faaliyetler dışında, aynı zaman’da toz, ses, hava ve titreşim yalıtımını üzerine sağlanan esnek köpük malzemeleri hazırlamakta olup ve izolasyon çözümlerini de başarı bir şekilde üretmektedir. Başarılı bir geçmiş ile geleceğine ışık tutan Mebant, daha sonra farklı sektörlere adım atarak isminin marka değerini kazanmasını sağlamıştır.

Günümüzde elektronik, marin, inşaat, beyaz eşya, ısıtma-soğutma ve havalandırma bölümlerine de yoğunluğunu vererek uzmanlaşmış bir isimdir. Mebant, alanında uzman personel kadrosu ile daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarak proje aşamasında bulunan ürünün üretimine, üretiminden tutun lojistik desteğine kadar tüm bu olanakları müşterilerine güvenli bir şekilde sağlamaktadır. Doğru ürün, doğru zaman’da ve doğru yere niteliği ile iş planlamasını sürdüren firma müşterileri tarafından da gayet memnuniyetle karşılanmış ve her daim tercih edilmiştir. En uygun fiyatları müşterilerin sunmakta olan Mebant günümüzde Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde 5.000 m2, Manisa OSB 10.000 m2, Gebze GEPOSB 6.600 m2 alana sahip üretim tesisleri ile toplam’da 3 bina üzerine 21.600 m2 alan üzerine kurulmuştur.

Mebant İletişim Bilgileri
Adres; Manisa Organize Sanayi Bölgesi 4. Kısım Ahmet Nazif Zorlu Bulvarı No: 34 – MANİSA

Mebant Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mebant firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mebant insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ