MBH Gıda İş Başvurusu

MBH Gıda, 2006 yılında Mehmet Yıldırım, Haluk Yazıcı ve Bülent Bayrak tarafından gıda sektörüne dayalı faaliyetler üzerine kurulmuş ve günümüzde dev bir marka unvanına sahip olarak faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdüren ender kuruluşlardan biridir. Ana çalışma faaliyetlerini kaliteli bir şekilde süt ve süt ürünleri üzerine üretim göstermeye dayalı olarak işleyişlerini başlatmıştır. İlk olarak üretimlerine 350 m2 alana sahip küçük bir tesiste başlayan MBH Gıda, bu denli az imkanlar neticesinde olmalarına rağmen istikrarlı ve kaliteli bir şekilde tüketiciye ürünlerini sunmuştur. Kaliteli bir şekilde üretmiş oldukları ürünlerini en uygun fiyatlar ile tüketiciye ulaştırmanın gururunu yaşayan marka, aynı zamanda hem fiyat hem de kaliteden memnun kalan tüketicilerin yoğun ilgisine tatlı bir şekilde maruz kalmış olup, üretim alanına genişletme kararına gitmiştir.

2007 yılına giriş yaparken üretim alanını 2.500 m2 alana çıkaran MBH, üretim hacminin gelişmesi ve müşterilerinin yoğun talepleri üzerine yeni üretim tesislerinde sadece 1 sene dayanabilmiş ve buna takriben 2008 senesinde daha modern ve büyük bir alana sahip tesis inşası için düğmeye basmıştır. 2014 yılına kadar 2.500 m2 alan üzerinde büyük zorluklarla üretimlerini sürdüren marka, 2011 yılında yapımı biten 14.000 m2 alana sahip yeni fabrikasına taşınarak üretim hacmini daha yüksek seviyede tutmuş ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak büyük projelere imza atmıştır.

MBH Gıda İletişim Bilgileri
Adres; Bağlar Mah. Osmanpaşa Cad. Gül Sok. No: 2 Güneşli Bağcılar İSTANBUL

MBH Gıda Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda MBH Gıda firmasında kariyer yapabilirsiniz. MBH Gıda insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ