Mazakaland İş Başvurusu

2013 yılında Kayseri’de kurulan Mazakaland Eğlence Dünyası, Anadolu’nun ilk temalı parkı olarak Kayseri’deki eğlence severlerin hizmetini açılmıştır. Bu görkemli ve kaliteli eğlence parkı adını Kayseri’de bulunan Erciyes’in eteklerinde bulunan eski bir şehir olan Mazakaland şehrinden almıştır. Kayseri iline hem eğlence hem kültür hem de ekonomik açıdan oldukça katkı sağlayan bu harika eğlence parkı Kayseri halkının yanı sıra çevre il ve ilçelerden de birçok ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Toplam’da 70.000 m2 alana sahip olan Mazakaland Eğlence Dünyası 4 ana farklı tema ile uygarlıkları simgeleyen bir dekorasyon ile inşa edilerek muhteşem bir görünüm sunmaktadır.

Bu uygarlıklar arasında Selçuklu Devletine ait temalar, Anadolu’yu simgeleyen Truva Atı, Antik Roma Uygarlığı, Uzakdoğu ve daha birçok uygarlığa hitap eden temaların bulunduğu harika bir eğlence dünyasıdır. Üstün mimarı yapısı ile bilinen Kayseri Mazakaland Eğlence Dünyası tamamen son teknolojiye dayalı bir şekilde inşa edilmiş olup, her yaştan her kesin tarzına uygun eğlence alanlarının bulunduğu muhteşem ve kapsamlı bir yapıya sahipliği ile bilinmektedir. İleri teknoloji ile donatılmış oyun grupları ve alanları sayesinde herkesin rahat ve huzurlu bir şekilde eğlenebileceği Mazakaland, yüksek güvenlik önlemleri içerisinde korunmaktadır. İnsanların huzurlu ve daha rahat bir şekilde eğlenmesi onları daha ilgili kılmış olup sürekli tercih sebebi haline getirmektedir. Genç, yaşlı veya cinsiyet ayrımı olmadan herkesin neşeli vakitler geçirebileceği Mazakaland ayrıca birçok kişiye istihdam sağlayarak Kayseri ve ülke ekonomisine de oldukça katkıda bulunmaktadır.

Mazakaland İletişim Bilgileri
Adres; Cırgalan Mah. Sivas cad. 7.km, 38020 Kocasinan Kayseri

Mazakaland Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mazakaland firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mazakaland insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ