Mayteks İş Başvurusu

Türkiye’nin en köklü ve öncü tekstil markası olan Mayteks 18989 yılında Antebi Tekstil adı altında kurulmuş ve günümüze kadar sayısız başarılara imza atmıştır. 40.000 m2 kapalı modern tesislerinde 500’den fazla çalışanıyla bir asrı devirmiş köklü kuruluş olan Mayteks yüksek kalite standartları altında üretmiş olduğu ürünlerini Türkiye’nin yanı sıra birçok büyük dünya ülkesine de başarılı bir şekilde yıllardır aralıksız ihracat sağlamaktadır. Boya alanında yıllık bazda 500 ton, Örgü alanında 750 ton ve baskı alanında yaklaşık 250’dan fazla üretmiş olduğu ürünlerinin %60’lık payını İngiltere, Amerika Birleşik Devleti, İsrail, Almanya, İtalya, Fransa ve daha birçok büyük ülkeye yüksek düzeyde ihracatlar sağlamaktadır.

Üretimini yapmış olduğu ve geriye kalan diğer %40’lık kumaş payını ise, Türkiye’de bulunan birçok firmaya hazır giyim hizmetleri sağlamaktadır. 1925 senesinde ilk çorap tesislerini kuran Mayteks, sırasıyla 1935 yılında ikinci ve 1957 yılında ise üçüncü çorap tesisini kurarak ülkenin en kapsamlı, en büyük ve en kaliteli çorap tesislerini faal bir duruma getirerek hizmetlerini sürdürmeye devam etmiştir. 2000 senesinde boya ve terbiye tesisleri kurularak daha da büyüyen marka, akabinde 2005 senesinde bünyesinde kurmuş ve bulundurmuş olduğu AR-GE departmanı sayesinde çevre dostu kaliteli kumaş üretim tesisini kurmuştur. Yıllarca devam eden tesis kuruluşları ve ardı kesilmeyen başarılar ile yükselişe geçen marka, günümüzde dünyanın en prestijli markaları arasında yer almaktadır.

Mayteks İletişim Bilgileri
Adres; 10007 Sokak No:20 A. O. S. B. Çiğli, İzmir

Mayteks Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Mayteks firmasında kariyer yapabilirsiniz. Mayteks insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ