Maysan Mando İş Başvurusu

Maysan Mando, ilk olarak 1969 senesinde Maysan adı altında kurulmuş olup sonrasında ise şimdiki ismiyle tanınan dev bir marka olarak hizmetlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Türkiye otomotiv pazarının önemli isimlerinden biri olan Maysan Mando, Türkiye’de ilk amortisör üretimini gerçekleştiren marka olarak öncülüğünü korumuş ve lider konumda bir marka değerine sahiptir. Göstermiş olduğu olumlu ve başarılı faaliyetlerinin ardından Çukurova Grubu bünyesine dahil edilmiş ve Oyak Renault, Mercedes Benz Türk ve Tofaş gibi OEM üreticileri başta olmak üzere birçok markanın listesinde ilk sıralarda yerini alarak müşterilerinin daima memnun kalması açısından işlerini başarılı bir grafik sergileyerek sürdürmektedirler.

Maysan, tüm bu başarılı faaliyetlerinin ardından Güney Kore markası olan Mando Corporation adlı kuruluşla yapılan ortaklık sonucu bugünkü ismi olan Maysan Mando adını almış olup, ortaklığın beraberin getirdiği yenilikçi ve çağdaş yapılanma sürecinde tasarım, kurumsallaşma ve üretim kapasitesinin artması sağlanmıştır. Başarılarına sürekli bir yenisini ekleyen Maysan Mando, 1990 yılında imzalanan gümrük birliği anlaşmasınca, dünya üzerinde bulunan dev otomobil firmalarının kaliteli ve orijinal ürünlerini Türkiye’deki müşterilerine ucuz bir şekilde temin ederek piyasanın daha canlanmasına ve herkesin kaliteli hizmet almasına olanak sunmuştur. Bünyesinde barındırdığı AR-GE departmanı sayesinde sürekli en son teknolojiler ile modern bir tesis içerisinde geliştirilen ürünler, günümüzde küresel tedarik ve yüksek otomasyon sonucu üretilen ürünlerin herkes tarafından kullanılmasına olanak sağlanmıştır.

Maysan Mando İletişim Bilgileri
Adres; Organize Sanayi Bölgesi Yeşil Cad. No: 26, 16159, Bursa

Maysan Mando Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Maysan Mando firmasında kariyer yapabilirsiniz. Maysan Mando insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Yunus Emre demiraslan dedi ki:

    Çalışmak istiyorum

BİR YORUM YAZ