Maybelline İş Başvurusu

1915 senesinde Tom Lyle Williams tarafından makyaj ürünleri üzerine kurulan Maybelline, günümüzde dünyanın en büyük kozmetik ürünleri üzerine üretim yapan markalar arasında değişmeyen yeriyle hizmetlerine halen devam etmektedir. Maybelline markası ilk olarak Kimyager Tom Lyle Williams tarafından kız kardeşi Maybel için kömür tozu ve vazelini karıştırarak elde etmiş olduğu ilk maskarayı icat ederek bugünkü değerine sahip oldu. Kız kardeşi için hazırlamış olduğu maskara sayesinde girişimci ruhunu da tetikleyen bu olaydan sonra, kız kardeşinin ismini ilham edinerek Maybelline markasını hayata geçirdi. 2013’te icadını bulduğu maskaranın 2 sene sonrasında kurulan Maybelline, günümüzde dünyada lider konumda yer alırken üstün başarıların ardı ardına gelmesiyle birlikte 1996 senesinde kozmetik dünyasının bir diğer dünya devi olan L’Oréal tarafından satın alınmıştır.

L’Oréal çatısı altına geçen Maybelline akabinde daha da büyümüş ve günümüzde tam ismiyle olan Maybelline New York adını alarak faaliyetlerini ve üretimlerine başarılı bir şekilde devam etmiştir. Dünyanın en popüler makyaj markası olan Maybelline, birbirinden farklı geniş ürün yelpazesi ile birçok kadının daha güzel ve daha çekici olmasına yardımcı olmaktadır. Doğru ve iyi bir makyaj için ayrıca tüketicileri kurmuş olduğu şubelerinde veya stantlarda makyaj konusunda eğiten marka, genç ve trend makyaj modasını uzmanlığı ile tüketiciye aktarmaktadır. Dünya üzerinde üretimden paketlemeye, paketlemeden satış ve pazarlamaya kadar birçok kişiye istihdam sağlayan Maybelline, hizmetlerine başarılı bir şekilde devam etmektedir.

Maybelline İletişim Bilgileri
Adres; Ataköy 1 Mah. Fişekhane Cad. No:7 34158, Bakırköy, İstanbul

Maybelline Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Maybelline firmasında kariyer yapabilirsiniz. Maybelline insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Büşra dedi ki:

    Kozmetiğe ilgim var denizlide oturuyorum calişmak istiyorum

BİR YORUM YAZ